فا
Items filtered by date: سه شنبه, 10 اسفند 1395 - آلیک آنلاین
سه شنبه, 10 اسفند 1395 14:46

مسابقات کاناپولو بانوان

Published in عکس منتخب

بعد از اعطای جایزه دکتر مصطفی معین و دکتر احمد جلیلی به تعریف از مقام شاخص دکتر داویدیان و نقش ایشان در روانپزشکی ایران پرداختند.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری جدید آمریکا تاکنون نشان داده بر مبنای الگویی سلبی، زدودن میراث اوباما یا دست کم به چالش کشیدن سیاست های دولت دموکرات ها در حوزه های گوناگون را دنبال می کند. ترامپ در برابر ایران نیز خواهان دوری از رویکرد تعاملی است تا خط تهدید و تحریم را دنبال کند اما برای این تصمیم با دشواری هایی جدی روبرو است.

Published in سیاسی

تیم های فوتبال استقلال تهران و استقلال خوزستان با برتری برابر حریفان خود در صدر گروه هایA  وB  لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند.

Published in ورزشی

انتشار مجله به فارسی و ارائه آن به گردشگران ایرانی هنگام ورود به ارمنستان در مبادی ورودی مرزها و نصب بنرهای اطلاع رسانی با شماره های تماس مورد نیاز (اضطراری) از جمله دستورهای کاری مورد بررسی در این نشست اعلام شده است.

Published in اقتصادی

محور یازدهمین نشست مشترک همکاری های کنسولی ایران و ارمنستان در ایروان، افزایش هر چه بیشتر همکاری ها بین دو کشور در این بخش است.

Published in سیاسی

خبرگزاری رویترز در خبری فوری گزارش داد: دادگاه تجدیدنظر آمریکا دیروز، درخواست وزارت دادگستری آمریکا مبنی بر تجدیدنظرخواهی در موضوع فرمان مهاجرتی ترامپ را رد کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։