فا
Items filtered by date: شنبه, 16 بهمن 1395 - آلیک آنلاین
شنبه, 16 بهمن 1395 15:14

تیوپ بازی در برف

Published in عکس منتخب

 دستور ممنوعیت ورود اتباع هفت کشورعمدتا مسلمان به این کشور، تاکنون منفی ترین بازتاب ها را در میان مردم آمریکا علیه ترامپ و دولت وی داشته است .به گونه ای که 49 درصد از رای دهندگان در تازه ترین نظرسنجی 'پی پی پی' اعلام کردند که با این دستور ترامپ مخالف هستند و فقط 47 درصد با این تصمیم موافق بودند.

Published in سیاسی

ترامپ چند روز قبل با امضای دستوری ورود شهروندان 7 کشور ایران، سوریه، لیبی، سومالی، سودان، یمن و عراق را برای مدت 90 روز به به آمریکا تعلیق کرده بود.

Published in سیاسی

از 10 سنگنورد ارمنی شرکت کننده، 4 سنگنورد بعد از رسیدن به فینال توانستند 1 مدال طلا و 1 مدال نقره این رقابتها را از آن خود کنند.

Published in ورزشی

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور بین الملل، مبلغ نهایی برای خرید 20 فروند از این هواپیماها را 40 میلیون دلار اعلام کرد.

Published in اقتصادی

سرگئی ریابکوف معاون وزیر امورخارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه نیز سه شنبه گذشته، اعلام کرده بود که آزمایش های موشکی ایران قطعنامه شورای امنیت در باره برنامه هسته ای این کشور را نقض نمی کند.

Published in سیاسی

تاکنون جمهوری اسلامی ایران با کسب شش مقام قهرمانی در میان کشورهای غرب آسیا در صدر قهرمانی ها قرار دارد و لبنان هم با کسب پنج بار مقام قهرمانی بعداز آن قرار گرفته است. اردن و سوریه هم هر کدام دو بار قهرمان غرب آسیا شده اند.

Published in ورزشی

بسیاری از کارشناسان معتقدند که داعش از این فرمان ترامپ با عنوان جنگ علیه اسلام، برای تبلیغ و عضوگیری استفاده خواهد کرد.

Published in سیاسی

کاراپتیان در دیدار سجادی با موضوع راههای گسترش روابط در عرصه های مختلف، بر آمادگی ایروان برای رسیدن به توافق سوآپ گازی با تهران و عشق آباد تاکید کرد.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։