فا
Items filtered by date: دوشنبه, 18 بهمن 1395 - آلیک آنلاین
دوشنبه, 18 بهمن 1395 15:04

آندو در تهران ماند و نفتی شد

 تیموریان بعد از فسخ قرارداد با باشگاه استقلال به عنوان بازیکن آزاد به جمع شاگردان علی دایی پیوست تا نیم فصل دوم را برای نفتی های پایتخت بازی کند.

Published in ورزشی

سردار دهقان با بیان اینکه کلیه مراحل طراحی، ساخت و تولید این سامانه ها در سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع صورت گرفته است تصریح کرد: امروز تنوع تولید محصولات دفاعی در این سازمان منحصر بفرد می باشد.

Published in سیاسی

کار گروه مشترک امروز قرار است درباره رعایت آتش بس از سوی طرف‌های درگیر سوریه، تعیین شرایط لازم برای کنترل و جلوگیری از نقض آتش بس، اعتماد سازی بین مقامات سوری و مخالفان و همچنین بررسی زمینه‌های لازم برای ارایه کمک‌های بشر دوستانه گفت‌وگو کنند.

Published in سیاسی

حاضرین در این مراسم با ادای احترام به مقام شامخ شهدای ارامنه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی  به ویژه شهدای گرانقدر ادیان توحیدی را گرامی داشتند.

صالحی امیری به زندگی چند ساله خود در کنار هموطنان ارامنه در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: در این سال‌ها من درس‌های فراوانی از آنها آموختم؛ هیچگاه آنها اعتراض نمی‌کردند و همواره با لبخند و مهربانی پذیرای ما بودند.

Published in اجتماعی

یونسی تاکید کرد که اگر چنانچه گزارشی برسد که نهاد، ارگان و کارشناسی در امور داخلی و شخصی اقلیتها دخالت کرده برخورد خواهد شد. به گفته وی، وزارتخانه ها، ارگانها همه و همه موظف به ارائه سرویس به خواهران و براداران اقلیت های دینی و مذهبی در ایران هستند.

Published in اجتماعی

بهرام قاسمی: این جمع صمیمی نشانگر آن است که پیروان ادیان الهی در ایران بدون هیچ مشکلی در کمال آرامش و بدون هیچ دغدغه ای زندگی مسالمت آمیز دارند.

Published in اجتماعی

سید عباس صالحی: تاریخ چند هزارساله کلیمیان، زرتشتیان، ارامنه، مسیحیان و ایرانیان مانند ریشه های درخت قدیمی در هم تنیده هستند.

Published in اجتماعی

سه کشور به عنوان ضامن آتش بس برقرار شده از 10 دی ماه در سوریه همچنین مبتکر برگزاری نشست سوری در آستانه پایتخت قزاقستان بودند که در آن نخستین دور مذاکرات مستقیم بین هیات نمایندگان دولت سوریه و گروههای مسلح هفته گذشته با موفقیت برگزار شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։