فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 21 بهمن 1395 - آلیک آنلاین
پنج شنبه, 21 بهمن 1395 13:50

21 بهمن 1395 (شماره صد و پنجاه و نهم)

Published in PDF

به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم با شکوهی با حضور جمعی از شخصیت های کشوری و لشکری، دیپلمات های مقیم و هموطنان ایرانی در شهر ایروان برگزار گردید.

Published in سیاسی

هرایر هاروتونیان: در مناطق مختلف حدود ۱۰۰ کیلومتر مسیر دستیابی احداث، مطالعات مهندسی و زمین شناسی ۱۲۱ دکل انجام و فونداسیون ۵۹ دکل حفر شده و از این تعداد ۳۹ دکل بتون ریزی و شش دکل مونتاژ شده است.

Published in اقتصادی

نمایندگان مجلس عوام انگلیس پس از سه روز بحث و گفت وگو، با 492 رأی موافق در مقابل 122 رأی مخالف، لایحه فرآیند خروج این کشور از اتحادیه اروپا (BREXIT) را به تصویب رساندند.

Published in سیاسی

ژرژیک آبراهامیان نماینده ارامنه اصفهان وجنوب کشور در مجلس در کنار مزار یکی از شهدای ارامنه گفت: باید شاکر خدا باشیم که نعمت انقلاب اسلامی را به ما هدیه کرد و این استقلال و امنیت کنونی را مدیون شهدایی هستیم که این آزادی را به ما هدیه کردند.

هنریخ مخیتاریان هافبک ارمنستانی منچستریونایتد به صحبت در مورد تمرینات این تیم پرداخت و اظهار کرد در کنار زلاتان و رونی روزهای خوبی را سپری می‌کند.

Published in ورزشی

در این دیدار همچنین بر همکاری‌های صلح‌آمیز هسته‌ای، موضوع منطقه عاری از سلاح هسته‌ای و شیمیایی و همکاری در خصوص سوریه در محافل بین‌المللی نیز تاکید شد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։