فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 20 دی 1397 - آلیک آنلاین

همکاری در زمینه های انرژی و نفت بین جمهوری اسلامی ایران و عراق با رشد گام به گام در سال های اخیر به یکی از حوزه های همکاری راهبردی دو کشور تبدیل شده است.

در هفته نخست جام ملت های آسیا آمار و ارقام جالبی به ثبت رسید.

Published in ورزشی

دکتر روحانی با بیان اینکه امروز برای تعظیم شخصیت بلندی در اینجا گرد آمدیم که بر همه ملت ایران، عزت ایران و نواندیشی اسلامی حق بزرگی دارد، ‌گفت: آیت‌الله هاشمی همواره از هر منصب و جایگاهی که در آن قرار گرفت برتر و بالاتر بود.

Published in سیاسی

در حالیکه تعطیلی دولت آمریکا به چهارمین هفته نزدیک می‌شود، دونالد ترامپ جلسه با دموکرات‌های کنگره را "اتلاف وقت" دانسته و به صورت ناگهانی پس از ۲۰ دقیقه جلسه با این قانونگذاران را ترک کرد.

Published in سیاسی

بانک جهانی در گزارشی با اشاره به اینکه تاثیر تحریم های ایران بر بازار نفت پس از پایان معافیت های اعلام شده آمریکا برای خریداران نفت این کشور مشخص نیست، اعلام کرد: برخی اقتصادهای بزرگ که در سال 2018 شاهد کاهش فعالیت بودند مانند ایران، در سال 2019 بهبود خواهند یافت.

Published in اقتصادی

سفر مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا به عراق با یک فروند هواپیمای نظامی و به همراه تعدادی از مستشاران و افسران ارتش آمریکا، همچون سفر مخفیانه دونالد ترامپ واکنش اعتراض آمیز عراقی ها را برانگیخت.

Published in سیاسی

شب گذشته و در ادامه برگزاری رقابت های مرحله گروهی هفدهمین دوره جام ملت های آسیا تیم های ملی ژاپن، ازبکستان و قطر توانستند حریفان خود را از پیش رو بردارند و به این ترتیب آخرین روز دور اول مرحله گروهی این رقابت ها به پایان رسید.

Published in ورزشی

علیرضا جهانگیری سفیر ایران در لاهه در تماس با مقام‌های هلندی بر مسئولیت دولت این کشور در جهت تامین امنیت ساختمان‌ها و کارکنان سفارت ایران تأکید کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: گزارش های منتشرشده توسط رسانه های آمریکایی درخصوص شرایط بازداشت یک شهروند این کشور در مشهد کذب و نادرست است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։