فا
Items filtered by date: سه شنبه, 25 دی 1397 - آلیک آنلاین
سه شنبه, 25 دی 1397 14:54

اسکی در مه

Published in عکس منتخب

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش را تسلیت گفتند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز در صدر یک هیات بلندپایه سیاسی و اقتصادی وارد اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق شد و مورد استقبال نیچروان بارزانی قرار گرفت.

Published in سیاسی

رییس جمهوری ارمنستان امروز با صدور پبامی خطاب به رئیس جمهور کشورمان مراتب تسلیت و همدردی خود را به سبب سقوط هواپیمای باری ابراز کرد.

Published in سیاسی

سفیر هلند در تهران در اعتراض به حمله تعدادی از عناصر ضد انقلاب و تجزیه طلب به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه به وزارت امور خارجه فراخوانده شد.

Published in سیاسی

علی جهانگیری گفت: مراودات تجاری با جمهوری ارمنستان افزایش یافته ولی وجود برخی کاستی ها در پایانه و گمرک نوردوز غیر قابل قبول است.

Published in اقتصادی

استاندار آذربایجان شرقی در دیدار اسقف اعظم و اعضای شورای خلیفه‌گری ارامنه آذربایجان با وی، گفت: حضور ارزشمند جامعه ارامنه در شهر تبریز، مدیون مدیریت شورای خلیفه‌گری و راهبری اسقف اعظم است.

Published in اجتماعی

در جریان برگزاری همایش «همبستگی معنوی ادیان برای سربلندی ایران» سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از چند خانواده شهدای مسلمان، مسیحی و زرتشتی، تجلیل کرد.

Published in اجتماعی

اسقف مقریک باریکیان گفت: ما ایرانیان پیرو عیسی مسیح، با افتخار اعلام می‌کنیم که فرزندان جمهوری اسلامی ایران هستیم و در کنار دیگر برادران ایرانی خود، به پیشرفت کشورمان می‌اندیشیم.

Published in اجتماعی

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز از قرار نگرفتن ماهواره «پیام» در مدار خبر داد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։