فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 12 دی 1397 - آلیک آنلاین

رئیس‌ جمهور همزمان با شب سال نوی میلادی با خانواده شهید آلفرد گبری و جانباز ارمنی هاسو کشیش دانیلیان دیدار کرد و فرارسیدن سال جدید را به آنان تبریک گفت.

Published in سیاسی

این اولین رونمایی از کت و شلوار خاص و ویژه تولیدی برند هاکوپیان برای تیم ملی است. کت و پوشش جالب توجه که نام هر بازیکن نیز داخل آن درج شده تا شاهزاده‌های ایرانی برای تحقق رویایی 43 ساله به شکلی ویژه در امارات حضور یابند.

Published in ورزشی

همزمان با آغاز سال جدید میلادی، دکتر جواد نظریان مدیر آموزش و پرورش منطقه 6 به همراه اعضای شورای معاونین از خلیفه گری ارامنه تهران بازدید کرده و با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه  تهران به گفت و گو پرداختند.

Published in اجتماعی

مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران، آقای دکتر جلالی، مشاور عالی ایشان، حاج آقا قیومی و برخی همراهان با خانواده شهید ارمنی دوران جنگ تحمیلی، ادیک نرسیسیان جهت تبریک سال نو میلادی و تولد عیسی مسیح  دیدار داشتند.

Published in اجتماعی

مراسم رونمایی از اولین نسخه نسل جدید ایران چک پانصدهزار ریالی با حضور دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی و دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل سازمان تولید اسکناس و مسکوک برگزار شد.

Published in اقتصادی

این گروه ضمن بازدید از کلیسای مریم مقدس، از مرکز آهسته گامان ارامنه "آگونک" و موزه "آرداک مانوکیان" نیز که در محوطه حیاط کلیسا واقع هستند، بازدید کرده و سال نو و میلاد عیسی مسیح(ع) را به همگی تبریک گفتند.

Published in اجتماعی

رئیس دپارتمان ایران‌شناسی دانشگاه دولتی ایروان در جمهوری ارمنستان گفت: در مقابل سیاه‌نمایی‌های صورت گرفته توسط کشورهای غربی علیه ایران،‌ ما همواره تمام تلاش خود را برای ارائه چهره‌ واقعی این کشور از طریق آثار تولید شده در این دپارتمان دنبال می کنیم.

Published in سیاسی

سال 2018 میلادی برای ارمنستان سالی خاص و تجربه ای مهم در عرصه سیاست داخلی این کشور بود. شهروندان ارمنی همچنان امیدوارند با اجرای فرآیند اصلاحات مدنظر نیکول پاشینیان، دولت جدید با برنامه های کارآمد بتواند بر چالش های کنونی غلبه کند.

Published in سیاسی

در آستانه فرارسیدن سال جدید میلادی، سید محمد بطحایی با حضور در مدرسه ارامنه گوهر در مراسم جشن سال نو با دانش آموزان مسیحی شریک شد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։