فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 03 بهمن 1397 - آلیک آنلاین

شبکه فاکس اسپورتس آسیا بدنبال اتمام مرحله یک هشتم جام ملت های 2019 آسیا در گزارشی 10 نفر از برترین بازیکنان این مرحله را انتخاب کرد که در آن نام علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران نیز به چشم می خورد.

Published in ورزشی

تانر آکچام استاد دانشگاه و مورخ بر جسته ترک که سالیان متمادی مسئله نسل کشی ارمنیان را پیگیری و مطالعه کرده است به کمک یازده نفر از دانشجویانش این اسناد را تفکیک و در سه رده طبقه بندی کرده است.

Published in سیاسی

کلیسای «مریم مقدس» که مربوط به ارامنه شیراز است، این روزها حال و روز خوشی ندارد و در صورت تاخیر در مقاوم سازی یا بازسازی، احتمال فروریختن بخش هایی از این اثر تاریخی وجود دارد.

Published in اجتماعی

جان کری در حاشیه نشست داووس در پاسخ به اینکه آیا هیچ پیامی برای دونالد ترامپ دارد یا خیر، فقط به گفتن یک کلمه اکتفا کرد: «استعفا بده!»

Published in سیاسی

تیم ملی کشورمان در مرحله بعد جام ملت‌ها نمی‌تواند از وحید امیری بهره ببرد.

Published in ورزشی

رییس جمهور ترکیه شرط کرد هدف از ایجاد منطقه "امن" در شمال سوریه باید دور کردن گروه‌های تروریستی از مرزهای این کشور باشد.

Published in سیاسی

فرمانده کل ارتش با خانواده معظم شهید هراند هاکوپیان و آزاده جانباز سمیک وارطانیان، از سربازان ارامنه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

Published in اجتماعی

بهرام قاسمی از احضار سفیر سوئییس با توجه به طولانی شدن بازداشت خانم مرضیه هاشمی شهروند ایرانی و خبرنگار شبکه خبری «پرس تی وی» در آمریکا خبر داد.

Published in سیاسی

روز گذشته و در آخرین روز مسابقات مرحله یک هشتم نهایی هفدهمین دوره جام ملت های آسیا تیم های ملی کره جنوبی و قطر با برتری برابر حریفان توانستند جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات را کسب کنند.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։