فا
Items filtered by date: سه شنبه, 18 دی 1397 - آلیک آنلاین

نخست وزیر ارمنستان روز گذشته گفت این کشور درباره امکان خرید گاز طبیعی از ایران را بررسی می کند.

Published in اقتصادی

سخنگوی فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که کار ایجاد ساز وکار مالی ویژه برای تجارت با ایران بخوبی پیش می رود و اتحادیه اروپا از تلاش کشورهای اروپایی در این زمینه حمایت می کند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه گفت: ما به همکاری با اروپا درباره سازوکار ویژه مالی (SPV) ادامه می دهیم اما منتظر اروپا نمی مانیم و با شرکای سنتی خود برای تامین منافع مردم ایران رایزنی می کنیم.

Published in سیاسی

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: کارت های ملی نمونه قدیم تا پایان سال (29 اسفند) اعتبار دارند و مهلتی برای تمدید اعتبار آنها درنظر گرفته نشده است.

Published in اجتماعی

جان بولتون در خلال سفر به آنکارا از مقامات ترکیه خواست که آنها از هر اقدامی علیه کردها خودداری و آشکارا این موضوع را شرط خروج آمریکا از سوریه دانست.

Published in سیاسی

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در جام ملت های آسیا با پنج گل حریف یمنی را از پیش رو برداشت تا همراه با شروع طوفانی خود برای حریفان آسیایی خط و نشان بکشد.

Published in ورزشی
سه شنبه, 18 دی 1397 09:57

رئیس بانک جهانی استعفا کرد

جیم یونگ کیم رئیس بانک جهانی اعلام کرد که اول ما فوریه سال جاری (12 بهمن ماه) از سمت خود کناره گیری می کند.

قطار حامل مقامات ارشد کره شمالی ساعت 22 شب گذشته از خط مرزی منطقه داندونگ بین چین و کره شمالی عبور کرد و در میان تدابیر امنیتی وارد خاک چین شد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه ایران با انتشار عکسی از ترامپ و مشاورانش، سیاست های کاخ سفید در منطقه را شکست خورده دانسته و آنها را کور توصیف کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։