فا
Items filtered by date: سه شنبه, 23 بهمن 1397 - آلیک آنلاین

رئیس حزب داشناکسیون در لبنان گفت ارامنه در ایران شهروند درجه یک و مسیحیان و کلیساها در ایران محترم هستند.

Published in سیاسی

رئیس‌ جمهور ارمنستان در پیامی به همتای ایرانی خود ضمن تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خواستار توسعه روابط دو کشور شد.

Published in سیاسی

سرگئی ریابکوف: اتحادیه اروپا برای آغاز همکاری مؤثر با ایران، باید از تلاش برای جلب خوشنودی آمریکا دست بردارد.

Published in سیاسی

در راستای گسترش و توسعه فضای گفتگو بین علمای دینی و اندیشمندان اسلامی با اساتید زبان فارسی و ایران شناسی حجت الاسلام و المسلیمن دکتر حسینی نیشابوری با حضور در مرکز ایران شناسی دانشگاه دولتی ایروان با اساتید و دانشجویان دکتری این مرکز گفتگو نمودند.

Published in اجتماعی

معاون وزیر صنعت روسیه گفت: انتظار می‌رود در آینده نزدیک توافق تجارت آزاد بین اتحادیه اقتصادی اوراسیایی و ۵ کشور دیگر از جمله ایران امضا شود.

Published in اقتصادی

رئیس کلیسا و شورای خلیفه گری ارامنه کاتولیک ایران با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اعلام آمادگی و وفاداری ارامنه به آرمان های والای انقلاب اسلامی خبر داد.

Published in اجتماعی

وزیر دفاع روسیه در دیدار با وزیر دفاع ارمنستان گفت: ارمنستان متحد و شریک کلیدی روسیه در منطقه قفقاز جنوبی است و مسکو همکاری های گسترده با این کشور را ادامه خواهد داد.

Published in سیاسی

ظریف نخستین وزیر خارجه ای است که بعد از تشکیل دولت جدید لبنان که دو هفته پیش پس از حدود 9 ماه انتظار و رایزنی به ریاست سعد الحریری تشکیل شد به این کشور سفر می کند.

Published in سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نشست ورشو را 'بی ارزش' توصیف کرد و گفت: این نشست تاثیری در کارها و قدرت ایران نخواهد داشت.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։