فا
Items filtered by date: سه شنبه, 12 اسفند 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۰ هزار و ۲۶۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

دویست و هشتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز و به ریاست رییس جمهوری برگزار شد.

Published in سیاسی

سخنگوی دولت ادعای آمریکا مبنی بر اعتقاد به دیپلماسی را لفاظی‌ریاکارانه و غیرقابل قبول ارزیابی کرد و گفت:‌ منتظر اقدام عملی آمریکا هستیم و دولت آقای بایدن نمی‌تواند با اجرای سیاست ترامپ، توقع نتیجه متفاوت داشته باشد.

Published in سیاسی

مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد رمزارزهایی مانند بیت‌کوین از هیچ‌گونه پشتوانه و تضمینی برخوردار نیستند و همچنین تاکنون تصمیمی برای اعطای مجوز به درگاه‌ها و سایت‌های فعال خرید و فروش رمزارزها و بیت­‌کوین در کشور گرفته نشده است.

Published in اجتماعی

پیچیدگی‌های سیاسی و اقتصادی در داخل و تغییرات پرشتاب عرصه بین الملل، اداره کشور و گذار از این شرایط دشوار را نیازمند حضور گسترده مردم در صحنه‌ انتخابات کرده است. حضوری که تحقق آن در گرو هم‌صدایی سیاستمداران در فراهم کردن بستر این حضور خواهد بود.

Published in سیاسی

سفیر ارمنستان در ایران گفت: بازار سه میلیون نفری ارمنستان فرصتی مناسب برای تجار ایرانی است.

Published in سیاسی

لبنان که به دلیل فساد مالی و اقتصادی مقامات پبشین این کشور با بحران های متعددی در سال های اخیر دست به گریبان بوده، اکنون با شکاف در ارایه راه حل برای این بحران ها، در آستانه تحولات پیش بینی نشده ای قرار گرفته است.

Published in سیاسی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اقتصاد سبز پرهزینه است و بدون حمایت دولت‌ها برای فعالان اقتصادی میسر نیست، زیرا فاصله زمانی بین سرمایه‌گذاری و بازگشت منفعت آن در اقتصاد سبز وجود دارد و در نتیجه تاب‌آوری در این ایام نیازمند حمایت دولت‌هاست.

Published in سیاسی

آمریکا هنوز اقدامی مثبت در راستای اجرای تعهداتش انجام نداده و همچنان بر مواضع خود پافشاری می‌کند در چنین شرایطی مذاکره و گفت و گو تنها تکرار مکررات است.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ویروس جهش یافته کرونا مهاجم‌تر از گذشته شده است، گفت: سد مقابله با ویروس جهش یافته تشدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده جدی از ماسک، پرهیز از تردد غیرضروری و محدود شدن جمع‌های خانوادگی است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։