فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 04 فروردين 1400 - آلیک آنلاین

نخستین جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا در سال جدید، امروز با حضور رئیس جمهور و روسای کمیته های تخصصی برگزار شد.

Published in سیاسی

همزمان با افزایش تنش‌ها میان اتحادیه اروپا و روسیه، جوسپ بورل تصریح کرد که به رغم اختلاف نظر با مسکو، دو طرف درباره پاره‌ای از مسائل بین‌المللی از جمله برجام منافع مشترک دارند.

Published in سیاسی

در پی تغییر وضعیت برخی شهرهای کشور کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی از مردم درخواست کرد تا از انجام سفرهای غیر ضروری پرهیز و آن را به زمان مناسب تری موکول کنند.

Published in ورزشی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۲ هزار و ۴۵ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

جو بایدن قرار است نسل‌کشی ارامنه توسط امپراتوری عثمانی در زمان جنگ جهانی اول را به رسمیت بشناسد.

Published in سیاسی

غریب آبادی به اظهارات اخیر گروسی که آینده برجام را به شفاف‌سازی درباره ادعای «اورانیوم اعلام‌نشده» در ایران گره زد، واکنش نشان داد و تصریح کرد: تداوم اتخاذ موضعگیری های سیاسی تا فنی، غیر سازنده و مخرب است.

Published in سیاسی

پارلمان ارمنستان امروز قانون حکومت نظامی را که در پنجم مهر در زمان تشدید مناقشه قره‌باغ اعلام شده بود، لغو کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت در ۱۷ هفته پیش رو تا اتمام فعالیت خود، یک روز هم تعطیلی نخواهد داشت، گفت: با همه توان از همه روزها و ساعت های باقیمانده از دوره فعالیت خود برای پیشرفت کشور و اتمام پروژه های نیمه تمام و همچنین آغاز فعالیت هایی که برای کشور ضروری می دانیم استفاده خواهیم کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۱۰۰ میلیون و ۸۳۱ هزار و ۲۷۰ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

خطیب زاده تاکید کرد:‌ کشورهایی که خود ناقض حقوق دیگر ملت‌ها هستند، نمی‌توانند در مقام مدعی و یا قاضی وضعیت حقوق بشر در یک کشور بنشینند، بلکه باید پاسخگوی جنایات خود در نقض فاحش حقوق بشر باشند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։