فا
Items filtered by date: سه شنبه, 10 فروردين 1400 - آلیک آنلاین
سه شنبه, 10 فروردين 1400 19:53

سوریه؛ سومین قربانی اسکوچیچ

تیم ملی فونبال کشورمان توانست در دیداری تدارکاتی با ۳ گل تیم ملی سوریه را شکست دهد.

Published in ورزشی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۶۲ هزار و ۵۶۹ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری با بیان اینکه درموضوع تنظیم بازاربا مشکل جدی غیرقابل حل مواجه نیستیم، گفت: برخی نباید بخاطر انتخابات ۱۴۰۰یا انتقام از انتخابات قبلی، مشکلات را چند برابر جلوه دهند.

Published in سیاسی

نهمین نشست کنفرانس بین المللی قلب آسیا امروز و با حضور نمایندگان کشورهای عضو و با سخنرانی امام علی رحمان رییس جمهوری تاجیکستان آغاز شد.

Published in سیاسی

نخستین نشست خبری سال ۱۴۰۰ سخنگوی دولت امروز برگزار شد.

Published in سیاسی

سازمان عفو بین‌الملل اعلام کرد که اگنس کالامارد، گزارشگر ویژه سازمان ملل درخصوص قتل‌های فراقانونی را به عنوان دبیرکل جدید این سازمان تعیین کرده است.

Published in سیاسی

نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد اعلام کرد برای بازگشت آمریکا به برجام به هیچ طرحی جز تصمیم سیاسی واشنگتن برای اجرای تعهدات نیاز نیست.

Published in سیاسی

مجید تخت‌روانچی گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه سوریه اقدامی زیانبار است و فقط بحران این کشور و آلام مردم آن را که از دشواری‌های دیگری چون شیوع کرونا هم رنج می‌برند، طولانی‌تر می‌کند.

Published in سیاسی

تیم ملی ایران و سوریه امروز در دیداری دوستانه ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

Published in ورزشی

ظریف که برای شرکت در کنفرانس “قلب آسیا - روند استانبول” در تاجیکستان حضور دارد، با امامعلی رحمان رییس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։