فا
Items filtered by date: دوشنبه, 11 بهمن 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۰ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۲ هزار و ۴۵۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه در حوزه راستی آزمایی و تضمین‌ها باید اقدامات اساسی انجام گیرد، گفت: هیات ایرانی خلاقانه و مبتکرانه ایده‌های خود را مکتوب کرده و در حوزه رفع تحریم‌ها منتظر پاسخ غرب است.

Published in سیاسی

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شامگاه گذشته به ریاست رییس‌جمهور برگزار شد.

Published in سیاسی

دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی در حکمی دکتر آرپی مانوکیان را به سمت معاونت بین الملل دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشكی تهران منصوب کرد.

Published in اجتماعی

نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: علی رغم لغو مصوبه تعیین کف قیمت ایرلاین ها همچنان شاهد گران فروشی ایرلاین ها هستیم.

Published in اقتصادی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۲۹۶ میلیون و ۵۳۴ هزار و ۳۹۹ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

غریب‌آبادی در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه فرانسه درباره ۲ نفر از محکومان در ایران گفت: تفاوت ایران با فرانسه در این است که ما با مجرمان وفق قوانین برخورد می‌کنیم اما فرانسه از جانیان و تروریست‌ها حفاظت و پذیرایی می‌کند. فرانسه به وظیفه خود در مبارزه با تروریسم عمل کند.

Published in سیاسی

سخنگوی ارتش و کمیته‌ای مردمی یمن از انجام عملیات نظامی گسترده در عمق خاک امارات برای سومین هفته متوالی و همزمان با سفر رئیس رژیم صهیونیستی به این کشور خبر داد.

Published in سیاسی

رهبر معظم انقلاب اسلامی سحرگاه امروز و در آستانه ایام الله دهه فجر، در مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی و گلزار شهدای بهشت زهرا حضور یافتند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։