فا

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۳۸۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۷۴ هزار و ۹۱۰ نفر رسیده است.

اسماعیل هنیه در پیامی به رهبر معظم انقلاب ضمن تشریح حوادث و تحولات جاری در قدس اشغالی، خواستار اتخاذ موضع قاطع جهان اسلام برای حمایت از ساکنان قدس و توقف جنایات اشغالگران اسرائیلی شد.

شهر قدس شهر مقدس کلیمیان، مسیحیان و مسلمانان است و امروز در سرزمینی که در آن نوید صلح و آرامش داده شده جنگ و نا آرامی است و پیروان ادیان توحیدی باید تلاش کنند تا آرامش به این سرزمین برگردد.

دکتر قالیباف در پیامی درگذشت مادر روبرت بگلریان را تسلیت گفت.

اولیانوف با انتشار توییتی هشدار داد که تداوم مذاکرات پس از ۳۱ اردیبهشت و پایان توافق همکاری سه ماهه ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی، با بلاتکلیفی و مخاطرات بیشتری مواجه خواهد شد.

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ سه میلیون و ۲۹۶ هزار و ۸۴۱ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

ظریف در توییتی نوشت: همزمان با آنکه در تلاش برای احیای برجام در وین هستیم، لازم است به یاد بیاوریم که از کجا این موضوع آغاز شد.

آمارهای منتشر شده از سوی بیمارستانهای کابل نشان می دهد که در حمله به مدرسه سیدالشهدای غرب کابل ۵۵ نفر کشته و ۱۵۱ تن زخمی شده اند که بیشتر آنان از دانش آموزان هستند.

صفحه1 از1722
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։