فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

یکشنبه, 21 فروردين 1401 13:51

اهدای بسته های حمایتی بمناسبت عید پاک و بازدید از خانه سالمندان "سوسه مایریک" بمناسبت روز مادر

هیئت حامی مستمندان شورای خلیفه گری ارامنه تهران به مناسبت عید پاک، بسته های حمایتی‌ای را در مرکز خیره ساهاکیان تهیه و در اختیار خانواده های نیازمند قرار دادند.

روز پنجشنبه (۱۸ فروردین ماه)، هیئت حامی مستمندان شورای خلیفه گری ارامنه تهران به مناسبت عید پاک، بسته های حمایتی‌ای را در مرکز خیره ساهاکیان تهیه و در اختیار خانواده های نیازمند قرار دادند.

فعالیت مذکور با تلاش بی وقفه اعضای آن هیئت، همچون سالیان گذشته انجام و بسته‌های حمایتی شامل مواد مصرفی خانوار تهیه و بین این جامعه تقسیم شده است با توجه به مصادف شدن ۷ آوریل با عید "نوید تولد عیسی به مریم مقدس" و روز مادران ارمنی، این هیأت با اهدای شاخه گل به مادران آن خانواده‌ها، روز مادران ارمنی را به آنها تبریک گفتند. شورای خلیفه گری ارامنه تهران نیز همچون همیشه نقش بسزایی در تهیه بسته های حمایتی برای آن عزیزان را بر عهده داشته است.

اعضای روابط عمومی خلیفه گری ارامنه تهران نیز در همان روز و به مناسبت روز مادر در خانه سالمندان ارامنه "سوسه مایریک" حضور به عمل رسانده و با اهدای شاخه های گل از مادران محترم تقدیر نموده و بدین ترتیب موجبات شادی و شعف را برای آنان فراهم نمودند. همچنین ضمن عرض تبریک و پذیرایی ساده و صمیمانه، هدایایی را که خیری محترم آماده کرده بودند، به ساکنان محترم آن سرا تقديم نمودند.

خانه سالمندان سوسه مایریک که تحت حمایت انجمن خیریه زنان ارامنه تهران فعالیت می کند، قدمتی ۴۴ ساله داشته و در سال ۱۳۵۷ شمسی تاسیس شده و در حال حاضر ۱۴ مادر گرامی زندگی پربار خود را در آنجا سپری می کنند.

ضمن عرض تبریک و بهروزی برای مدیریت آسایشگاه برای آنان فعالیتی پربار و برای مادران ساکن آن سرا آرزوی سلامتی و طول عمر خواستاریم.

 

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران

Image Gallery

View the embedded image gallery online at:
https://www.alikonline.ir/fa/news/armenians-of-north-of-iran/item/20952-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD#sigProIdc6067fb347
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։