فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: دوشنبه, 24 شهریور 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۴۰۴ هزار و ۶۴۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۵۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۳ هزار و ۳۱۳ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

قالیباف با تاکید بر مدیریت و تنظیم حرفه‌ای بازار سرمایه گفت: مجلس با جدیت پیگیر تقویت و تثبیت بازار سرمایه به عنوان منبع تامین مالی است.

Published in اقتصادی

سعید خطیب‌زاده به اتهامات مطروحه در گزارش سفارشی، مغرضانه و هدفمند منتشر شده در نشریه آمریکایی پولتیکو واکنش نشان داد.

Published in سیاسی

وزیر خارجه مصر در دیدار با همتای ارمنستانی خود اظهار کرد، مصر به روابط تاریخی و عمیق با ارمنستان می‌بالد و معتقد است نزدیکی روابط بین دو کشور تقویت دو جانبه را به همراه دارد.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان در بازدید از رادیو ارمنی تاکید کرد، رادیو ارمنی یکی از دلگرمی های ارامنه ایران است و باید ابزار رسانه ای مناسبی برای رساندن پیام رعایت حقوق اقلیت های دینی توسط جمهوری اسلامی ایران باشد.

Published in اجتماعی

یوشیهیده سوگا دبیر کابینه دولت ژاپن در انتخابات درون حزبی که امروز برگزار شد به عنوان رییس حزب لیبرال دموکرات ژاپن و جانشین آبه شینزو انتخاب شد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ ۹۲۸ هزار و ۲۸۷ نفر در جهان در اثر بیماری کووید-۱۹ تأیید شده است.

Published in اجتماعی

بایدن رویکرد ترامپ در قبال ایران را شکست خورده می داند و معتقد است که او با خروج از برجام دچار اشتباه شده، برخلاف منافع کشورش گام برداشته و آمریکا را منزوی کرده است.

Published in سیاسی

 

دکتر محمدی درباره زمان توزیع واکسن آنفلوآنزا برای گروه های پرخطر در شبکه بهداشتی، گفت: واکسن آنفلوانزا برای گروه‌های پرخطر و کادر بهداشت و درمان به صورت رایگان در اختیار معاونت بهداشت وزارت بهداشت قرار می‌گیرد و توزیع آن از ابتدای مهر ماه آغاز خواهد شد.

Published in اجتماعی

تیم فوتبال شارلروا در ادامه گلزنی‌های کاوه رضایی برابر زولته‌وارگم به برتری خارج از خانه دو بر صفر دست یافت تا به صدرنشینی تداوم بخشد.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։