فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 02 مهر 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۱۸۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۲۴ هزار و ۸۴۰ نفر رسید، ۲۴ استان کشور در وضعیت قرمز هستند.

Published in اجتماعی

محمود واعظی از آغاز اقدامات حقوقی برای دریافت مطالبات از کره جنوبی خبرداد و گفت:‌ اخیرا شاهد علامت‌های مثبتی از سوی کره جنوبی هستیم و منتظریم به‌آنچه که گفته‌اند عمل کنند.

Published in سیاسی

کارِن ورتانسيان می گويد: «اظهارات نيکول پاشينيان که گفته بود «آرتساخ ارمنستان است و بس» به مدت ها قبل باز می گردد و جالب است که اکنون الهام علی اف آن را به خاطر می آورد».

Published in سیاسی

روبرت بگلریان گفت: «روابط اقتصادی ارمنستان و ایران با سطح روابط سیاسی همخوانی ندارد و باید این سطح را افزایش داد، اما هنوز حرکت محسوسی در این زمینه صورت نگرفته است».

Published in سیاسی

روحانی گفت: آغاز جنگ اقتصادی تمام عیار دولت ترامپ علیه ایران اسلامی از سال ۹۷، تکرار توهمات و محاسبات غلط صدام است.

Published in سیاسی

عثمان کاوالا به دليل فعاليت های بشر دوستانه در زمینه های حقوق بشر، فرهنگ و هنر، مفتخر به دریافت جايزه بين المللی «هراند دينک» شد.

Published in فرهنگ و هنر

مکرون  در سخنرانی در سازمان ملل با بیان کردن این که اقدام واشنگتن به بازگردانی تحریم ها علیه ایران موجب کارشکنی در شورای امنیت می شود، گفت: فرانسه بر سر این موضوع سازش نخواهد کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها، تاکنون مرگ ۹۷۵ هزار و ۵۵۵ نفر در جهان در اثر بیماری کووید-۱۹ تأیید شده است.

Published in اجتماعی

محمدحسین فرهنگی از بررسی جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت در هفته آینده خبر داد.

Published in سیاسی

به مناسبت هفته دقاع مقدس روز گذشته سردار مجتبی شیروانیان با اسقف سیپان کاشجیان، واروژ میناسیان و آریس داودی دیدار کردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։