فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: یکشنبه, 06 مهر 1399 - آلیک آنلاین

سعید خطیب زاده خواستار توقف درگیری‌ها میان آذربایجان و ارمنستان شد و آمادگی ایران را برای استفاده از همه ظرفیت‌های خود به منظور برقراری آتش بس و آغاز گفت وگوها میان طرفین اعلام کرد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۱۹۵ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید-۱۹ در کشور به ۲۵ هزار و ۵۸۹ نفر رسید، ۲۶ استان کشور در وضعیت قرمز هستند.

Published in اجتماعی

بالا گرفتن تنش در مرز قره‌باغ، موجب شد که ارمنستان، ضمن آماده باش و بسیج نیروهای مردمی، علیه جمهوری آذربایجان حالت جنگی اعلام کند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تاکید برضرورت ثبت شفاف از مرحله سفارش تا توزیع کالا در مراکز فروش در سامانه جامع تجارت، گفت: اطلاعات این سامانه نه تنها در اختیار دستگاه ها و تجار بلکه حتی باید در دسترس عموم مردم باشد.

Published in سیاسی

شوشان استپانیان از تلفات جانی غیر نظامیان، ناشی از گلوله باران مناطق مسکونی در جمهوری آرتساخ خبر داد.

Published in سیاسی

دریابان شمخانی در دیدار با فواد حسین، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را خیانتی بزرگ و نقض آشکار حقوق مردم فلسطین عنوان کرد.

Published in سیاسی

مراسم رونمایی از هفت دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با حضور جانشین فرمانده کل ارتش در سازمان جهاد خودکفایی نزاجا برگزار شد.

Published in سیاسی

وزارت خارجه روسیه امروز  خواستار توقف درگیری های جدید بین جمهوری های ارمنستان و آذربایجان شد و طرفین درگیر را به مذاکره فراخواند.

Published in سیاسی

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از سرنگونی هلی کوپتر خود در منطقه تارتار خبر داد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها، تاکنون ۲۴ میلیون و ۴۱۱ هزار و ۷۷۲ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։