فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: شنبه, 15 شهریور 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۱۱۰ بیمار کرونای دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۲ هزار و ۱۵۴ نفر رسید و ۲۹ استان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا قرار دارند.

Published in اجتماعی

روحانی با بیان اینکه تولید کشور در دوران کرونا به بهترین وجه انجام گرفت، گفت: دشمنان به دنبال این بودند که ما در مقابله با ویروس کرونا کشور را تعطیل کنیم و می‌خواستند کشور را به هم بریزند.

Published in سیاسی

میخائیل اولیانوف به انتشار گزارش فصلی جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران واکنش نشان داده و آن را غلبه روحیه همکاری تهران و آژانس تلقی کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها ۱۸ میلیون و ۹۰۷ هزار و ۴۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

کاظم غریب آبادی با اشاره به انتشار گزارش اخیر مدیرکل آژانس در رابطه با موافقتنامه پادمان (ان پی تی) با جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت این گزارش دورنمای مثبت و سازنده ای را در روابط بین ایران و آژانس ترسیم می کند.

Published in سیاسی

لیونل مسی در گفت‌وگوی اختصاصی با تارنمای گل، در خصوص تصمیم تکاندهنده خود برای ترک بارسلونا و تصمیم نهایی‌اش برای ماندن در این باشگاه، افشاگری کرد.

Published in ورزشی

سرگئی لاوروف اتهام آمریکا به کشورش مبنی بر مداخله در انتخابات آمریکا را به سخره گرفت.

Published in سیاسی

سعید خطیب زاده در پاسخ به خبرنگاران درباره سفر وزیر خارجه سوئیس به تهران اظهار داشت: وزیر خارجه سوئیس طبق برنامه‌ریزی قبلی بامداد امروز وارد ایران می شود که در ابتدا یک سفر کوتاه به اصفهان خواهد داشت.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۳۸۲ هزار و ۷۷۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۲ هزار و ۴۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։