فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: یکشنبه, 26 بهمن 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۶۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۵۸ هزار و ۹۴۵ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری با بیان اینکه نباید اجازه داد موضوع مهمی مثل بودجه کشور درگیر مناقشات و مباحث بی ثمر شود، گفت: هر وقفه‌ای در تصویب بودجه کشور می‌تواند به کلیت اقتصاد و از آن مهم‌تر معیشت و زندگی مردم آسیب وارد کند.

برای بهره مندی از سلامت کامل، نکات بسیاری وجود دارد که باید علاوه بر رعایت رژیم غذایی مناسب، رعایت شوند.

Published in اجتماعی

پوتین با توجه به اقدامات غرب علیه روسیه اعلام کرد: سیاست بازدارندگی روسیه جریان دارد و گام به گام اجرا می شود.

Published in سیاسی

جو بایدن در واکنش به تبرئه شدن ترامپ اعلام کرد که این فصل غمگین در تاریخ آمریکا به ما یادآوری کرد که دموکراسی شکننده است.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۸۱ میلیون و ۱۳۰ هزار و ۸۰۲ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

نانسی پلوسی در واکنش به رای منفی برخی جمهوریخواهان به محاکمه ترامپ در دادگاه سنا، گفت: گروهی از جمهوریخواهان بزدل باعث تبرئه ترامپ شدند.

Published in سیاسی

تیم فوتبال پورتو از شکست خانگی مقابل بوایستا گریخت و به تساوی دو بر دو دست یافت و طارمی در این دیدار بازهم به روند گلزنی‌هایش ادامه داد.

Published in ورزشی

رئیسی با اشاره به قدرت بالای ویروس انگلیسی کرونا، تاکید کرد: یکی از ویژگی‌های ویروس انگلیسی این است که جوانان را درگیر می کند و این نشان می دهد که این ویروس سن و سال نمی شناسد، زیرا این ویروس بسیار مهاجم و سرکش است و سرعت ابتلای آن نیز بسیار بالاست.

Published in اجتماعی

دکتر زالی از شناسایی ۷ مورد مبتلا به کرونای انگلیسی در استان تهران خبر داد و گفت: برغم بروز جهش در ویروس کووید-۱۹، کماکان رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به پیشگیری از ابتلا خواهد شد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։