فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: دوشنبه, 27 بهمن 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۸۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۵۹ هزار و ۲۸ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اگر طرف مقابل به تعهداتش تا هفته اول اسفند اجرا نکنند، دولت موظف به توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی است. این اقدام به معنای توقف نظارت‌های فراپادمانی است. در واقع ایران عضو پادمان و ان‌پی‌تی است ولی پروتکل‌ الحاقی متوقف می‌شود.

Published in سیاسی

دکتر مصطفوی گفت: پیک جدید کرونا در برخی استان‌ها از جمله خوزستان و آذربایجان غربی در حال شکل گیری است و روند صعودی ابتلا به این بیماری باردیگر آغاز شده است.

Published in اجتماعی

شامگاه شنبه، مورخ 25 بهمن ماه 1399 با دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ایتالیا، وبیناری با مضمون نقش اقلیتهای مذهبی در انقلاب اسلامی برگزار شد. 

Published in اجتماعی

رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ایران و روسیه با حضور یگان های سطحی و پروازی نیروی دریایی ایران و روسیه از فردا (سه شنبه) در شمال اقیانوس هند آغاز می‌شود.

Published in سیاسی

منابع رسمی سوریه بامداد دوشنبه گزارش دادند که پدافند هوایی ارتش این کشور حملات رژیم صهیونیستی به حومه غربی دمشق را دفع کرده است.

Published in سیاسی

کاظم غریب آبادی اعلام کرد، ملاحظات و نگرانی‌های ایران در زمینه اصل محرمانگی رسما طی نامه‌ای به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید.

Published in سیاسی

کم کم به یک سالگی ویروس کرونا در ایران می‌رسیم و این در حالی است که این ویروس با جهش اروپایی هدیه‌ای غافل‌گیر کننده به کشور ما داده، اما هنوز همان اصول بهداشتی و ماسک تنها راه مقابله با آن است.

Published in اجتماعی

‏ترکیه اخیرا از نقشه نفوذ منطقه‌ای خود در ۲۰۵۰ رونمایی کرده است.

Published in سیاسی

با تحریم بانک مرکزی ذیل عنوان حمایت مالی از تروریسم از سوی دولت ترامپ، رفع تحریم از این نهاد دشوارتر شده است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։