فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: شنبه, 02 اسفند 1399 - آلیک آنلاین

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امشب وارد تهران شد.

Published in سیاسی

مجید تخت‌روانچی تاکید کرد: در ارتباط با لغو تحریم‌هایی که باید آمریکایی‌ها انجام بدهند، ما باید به‌عنوان کشور ذی‌نفع راستی‌آزمایی کنیم؛ ما نمی‌توانیم فقط به امضای یک نامه یا اعلام موضع رضایت بدهیم. اگر امضا همراه با فرآیندی برای راستی‌آزمایی اقدامات نباشد، معنی ندارد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۶۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۵۹ هزار و ۴۰۹ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

هوا چون اینگ در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی پیرامون بازگشت به برجام گفت: ما فعالانه برای برگزاری نشستی بین المللی در مورد برجام با حضور همه طرف ها و همچنین آمریکا کمک خواهیم کرد.

Published in سیاسی

دکتر رئیسی با اشاره به گردش ویروس کرونا در عراق، بر لزوم مراقبت ویژه در مرزهای غربی کشور و لحاظ اقدامات سختگیرانه عبور و مرور در این مرزها تاکید کرد.

Published in اجتماعی

جیک سالیوان درباره تمایل دولت این کشور برای آغاز مذاکرات درباره برجام گفت: حل دیپلماتیک مناقشه برجام کاملا امکان پذیر است.

Published in سیاسی

عباس بدخشان ظهوری روز پنجشنبه با آرارات میرزویان دیدار و درباره مسائل مختلف روابط دوجانبه و تحولات منطقه به ویژه پس از جنگ اخیر گفتگو کرد.

Published in سیاسی

رییس دولت دوازدهم گفت: ایران تنها کشوری بود که در کرونا تحریم را هم داشته و هیچ کشوری در دنیا چنین حالتی نداشته است. برای خرید واکسن کرونا و برای وارد کردن و پرداختن پول کواکس خریداری شده با مشکلات زیادی مواجه شدیم.

Published in سیاسی

لیگ برتر فوتبال با پایان نیم فصل، ترین‌های خود را در آمار و ارقام شناخت.

Published in ورزشی

آمار جهانیِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به ۱۱۱ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۷۰۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։