فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: شنبه, 18 بهمن 1399 - آلیک آنلاین

مصطفی سالاری در بخشنامه‌ای جزییات حذف دفترچه درمانی را از ابتدای اسفند ماه به همه واحدهای اجرایی ستادی و استانی این سازمان ابلاغ کرد.

Published in اجتماعی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۷۶ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۸ هزار و ۴۱۲ نفر رسید.

Published in اجتماعی

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای ارامنه تبریز پنجشنبه با حضور اسقف گریگور چیفتچیان برگزار شد.

Published in اجتماعی

تیگران آوینیان در دیدار با عباس بدخشان ظهوری، با اشاره به روابط دیرینه دو کشور بر توسعه بیش از پیش این روابط به ویژه در زمینه اقتصادی تاکید کرد.

رییسی گفت: نخستین محموله واکسن کرونا وارد کشور شده و بر اساس اولویت‌بندی سند ملی واکسیناسیون کشور، تزریقات شروع می‌شود و ابتدا افرادی که در بخش‌ های مراقبت ویژه کار می‌کنند و ارتباط مستقیم با بیمار دارند در اولویت تزریق خواهند بود.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور اعلام کرد که با ورود اولین محموله واکسن، واکسیناسیون طی روزهای آتی و براساس اولویت هایی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعیین کرده است، آغاز می شود.

Published in سیاسی

خطیب‌زاده از تشکیل شورای موقت اجرایی لیبی استقبال کرد.

Published in سیاسی

لاوروف و آیوازیان، روز گذشته در تماس تلفنی به اجرای توافق‌نامه‌های حاصل شده توسط رهبران روسیه، ارمنستان و آذربایجان در مورد قره‌باغ پرداختند.

Published in سیاسی

در پی تصمیم آمریکا برای پایان دادن به حمایت نظامی از جنگ یمن، این کشور دو معامله فروش مهمات نظامی به عربستان به ارزش ۷۶۸ میلیون دلار را تعلیق کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ دو میلیون و ۳۰۹ هزار و ۱۸۸ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։