فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 21 بهمن 1399 - آلیک آنلاین

دکتر زالی تاکید کرد: آمادگی کامل برای تزریق واکسن وارداتی کرونا به گروه های هدف در تهران را داریم.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هر ساعتی که اعضای ۱+۵ به کلیه تعهدات برجامی خود پایبند شوند و عمل کنند، بدانند در ساعت بعد ما به همه تعهدات عمل می کنیم، اظهار داشت: ایران ثابت کرده اگر چیزی را امضا و تعهدی را پذیرفت، با تمام وجود پای امضا، تعهد و پیمان خود می ماند و این از افتخار ملت ایران در تاریخ و بویژه طی ۴۲ سال گذشته است.

Published in سیاسی

ظریف گفت: مردم ایران احترام را با احترام جواب می‌دهند و برابر تهدید و فشار با مقاومت جواب می‌دهند و هر که این مردم را در تاریخ تهدید کرده به زباله‌دان تاریخ پیوسته است و این مردم همچنان بلند قامت ایستاده‌اند.

Published in سیاسی

قالیباف و ماتویینکو خواستار تعمیق و توسعه همکاری های دوجانبه و تعامل پارلمان های دو کشور در عرصه بین الملل شدند. ماتویینکو همچنین بر حمایت مسکو از رفع تحریم های علیه ایران تاکید کرد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۸۹ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۸ هزار و ۶۲۵ نفر رسید.

Published in اجتماعی

علی اکبر صالحی از رونمایی از ۵۰ دستاورد اقتدار آفرین در روز ملی فناوری هسته‌ای ۱۴۰۰ خبر داد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری با تاکید بر این که واکسیناسیون یکی از مطالبات و دغدغه‌های مردم بود گفت: جان و سلامت مردم برای ما مهم ترین مسئله است و همه مسوولان آماده اند هر جا احساس دغدغه و خطری می‌شود پیشگام شوند.

Published in سیاسی

واکسیناسیون کرونا امروز و همزمان با یازدهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با دستور رئیس جمهور در بیمارستان امام خمینی(ره) و ۶۳۵ بیمارستان ارجاع بیماران کرونایی در سراسر کشور آغاز شد

Published in اجتماعی

نامه تبریک آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی به رهبر معظم انقلاب

Published in سیاسی
سه شنبه, 21 بهمن 1399 07:22

چگونگی امکان احیای مجدد برجام

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها باید بدانند که این ایران بود که برجام را حفظ کرد و الان بایدن باید با یک دستور مستقیم به برجام بازگردد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։