فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 24 آبان 1401 - آلیک آنلاین

سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری گفت: رویاهایمان تبدیل به یک فرصت شده و همانند تیم ملی انگلیس به دنبال صعود به مرحله بعد هستیم.

Published in ورزشی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۱۳ نفر ماند.

Published in اجتماعی

رئیس فیفا خواستار آتش بس یک ماهه در جهان به مناسبت جام جهانی قطر شد.

Published in ورزشی

معاون سیما، گفت: با دستور رئیس رسانه ملی، حق پخش کیفیت ۴K خریداری شده است و برای نخستین بار شاهد پخش مسابقات جام جهانی فوتبال با این کیفیت از سیما خواهیم بود.

Published in اجتماعی

تیم ملی ایران با پیرترین ترکیب خود راهی جام جهانی ۲۰۲۲ شد تا مسن‌ترین تیم جام جهانی ۲۰۲۲ نیز لقب بگیرد.

Published in ورزشی

رئیس جمهور گفت: امروز در دنیا جاهلیت مدرن با استفاده از امپراطوری رسانه و فناوری نمی‌خواهد جوامع بشری آگاه شود اما یکی از راه‌های آگاهی جوامع کتاب و کتاب خوانی است.

Published in سیاسی

امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل اظهار داشت: رژیم اسرائیل مهمترین مانع تاسیس خاورمیانه (غرب آسیا) عاری از سلاحهای کشتار جمعی است.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه روسیه امروز سه شنبه در نشست خبری در حاشیه اجلاس گروه ۲۰ در جزیره بالی اندونزی، با تاکید بر اینکه روسیه اجازه نداد تا غرب بتواند به هدف خود در سیاسی کردن بیانیه نهایی این اجلاس دست یابد، گفت: واشنگتن و ناتو در جنگی اوکراین دست دارند.

Published in سیاسی

اغلب سران گروه ۲۰ روز سه شنبه در پیش نویس بیانیه این اجلاس بین المللی که در حال حاضر در جزیره بالی در حال برگزاری است، به شدت جنگ در اوکراین را محکوم و تاکید کردند که این جنگ سبب تضعیف اقتصاد جهان خواهد شد.

Published in سیاسی

نخست‌وزیر موقت لبنان در سخنانی درباره بحران انتخاب رئیس جمهوری جدید کشورش ابراز امیدواری کرد که رئیس جریان "المرده" این سمت را بر عهده بگیرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։