فا

ارمنیان تهران و شمال کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 11 آبان 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۵۸۰ نفر ماند.

Published in اجتماعی

رئیس‌جمهور با اشاره به جنگ شناختی دشمن و هجمه گسترده تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی اظهار داشت: جاهلیت مدرن که مسلح به انواع سلاح‌ها و ابزارهای نوین است، می‌خواهد ملت‌ها واقعیت‌ها را ندانند و مانع شناخت حقیقت در جوامع می‌شود.

Published in سیاسی

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، استاندار کرمان در دیدار «دیوید خداتیان» شهردار آرماویر ارمنستان با بیان اینکه این سفر فرصت خوبی برای دیدن مراکز فرهنگی استان است، به سفر نخست‌وزیر کشور ارمنستان به ایران و دیدار با مقامات ارشد کشور پرداخت و اظهار داشت: اعلام خواهرخواندگی دو شهر آرماویر و کرمان مبنای همکاری و ارتباط مشترک می‌شود.

Published in سیاسی

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی مراسم ۱۳ آبان ماه را اعلام کرد.

Published in اجتماعی

۲۲۳ نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران مقتدر هرگز جابجایی و تغییر مرزها را برنمی تابد، به آمادگی نیروهای مسلح و سپاه در مقابله با عوامل ایجاد ناپایداری و هرگونه تنش و اختلاف بین کشورهای منطقه تاکید کردند.

Published in سیاسی

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه برخی خیال می کنند آمریکا یک قدرت دست نخوردنی است در حالی که کاملا آسیب پذیر است، با خطاب قرار دادن دانش آموزان گفت: آینده از آن شماست.

Published in سیاسی

مهدی طارمی ستاره ایرانی تیم پورتو رقابت نزدیکی با لئو مسی و کیلیان امباپه در لیگ قهرمانان اروپا دارد.

Published in ورزشی

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم از جمله منقدین و معترضین عاشق هر وجب از خاک ایران هستند به جنگ طلبان و تروریست ها باج نخواهند داد، آنها مطالبات مد نظر خود را همزمان با اعلام انزجار از دخالت کودتاچیان آمریکایی پیگیری خواهند کرد.

Published in سیاسی

سید محمدرضا دماوندی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سفر نخست وزیر ارمنستان به تهران اظهار داشت: هر اندازه همکاری‌های ایران و ارمنستان توسعه یابد نه فقط برای دو کشور مطلوب بوده و منافع آن برای همه کشورهای منطقه است و توسعه همکاری‌ها شامل همه می‌شود.

Published in سیاسی

 باشگاه خبرنگاران توانا|حدیثه خوشنویس: در این نشست تخصصی «احسان موحدیان» گفت: بی‌توجهی به بحران (قفقاز) که نشانه‌های آن از یک دهه پیش مشخص بود، سبب شده است، برخی از راه حل‌ها دیگر در دسترس نباشد. بررسی تحولات هفته‌های اخیر نشان می‌دهد تحرکات گروه جمهوری باکو و ترکیه که در واقع نماینده ناتو و انگلستان هستند، تشدید شده است. از یک طرف الهام علی‌اف، رییس جمهوری آذربایجان به آلبانی سفر می‌کند و سؤال این است که او در آلبانی چه منافعی دارد به غیر از این که خانه منافقین است؟ از طرف دیگر هم او قرار است در نشست اتحادیه عرب حاضر شود. نشست این اتحادیه در الجزیره برگزار می‌شود. از هم اکنون می‌توان حدس زد که آن‌ها تلاش می‌کنند تا پان عرب‌ها در کنار پان ترک‌ها قرار بگیرند و با حمایت یکدیگر هم‌افزایی داشته باشند.»

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։