فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

یکشنبه, 21 دی 1399 12:02

بازدید هیات خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران از شیرخوارگاه بهزیستی استان اصفهان

اسقف سیپان کاشجیا، کشیش مسروپ گلستانیان، واهیک طروسیان و رؤسای هیات انجمن خیریه زنان جلفا و هیات خیریه و خدمات اجتماعی ارامنه اصفهان از شیرخوارگاه نرجس اصفهان دیدار کردند.

روز گذشته (شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹)، اسقف سیپان کاشجیان پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران، کشیش مسروپ گلستانیان، واهیک طروسیان عضو شورای خلیفه گری و رؤسای هیات انجمن خیریه زنان جلفا و هیات خیریه و خدمات اجتماعی ارامنه اصفهان از شیرخوارگاه نرجس اصفهان دیدار کردند.

به گزارش تارنمای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران، در ابتدا دکتر ولی الله نصر مدیر کل بهزیستی استان اصفهان ضمن خوش آمد گویی به هیات خلیفه گری، سال نوی میلادی و میلاد مسیح را تبریک گفتند و برای حل مشکلات اخیر ارمنستان و برقراری صلح و آرامش در کل دنیا ابراز امیدواری نمودند.

سپس اسقف کاشجیان حضور در ساختمان جدید مجموعه بهزیستی را افتخار شمردند و از این دیدار به خصوص در ایام عید ابراز خوش حالی کردند. ایشان همچنین از مراقبت و خدمت رسانی دلسوزانه کارکنان بهزیستی که بدون هیچ گونه چشم داشت و به مانند والدین واقعی برای این کودکان انجام می دهند تقدیر کردند.

در ادامه آقای اسماعیلی مسئول امور اجتماعی بهزیستی نیز به نوبه خود سال نو را تبریک گفته و گزارش مختصری از فعالیت های حوزه خود در رابطه با کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بد سرپرست ارائه دادند.

خانم سیمونیان رئیس هیات انجمن خیریه زنان جلفا و خانم خداوردیان رئیس هیات خیریه و خدمات اجتماعی ارامنه اصفهان نیز با سپاس از همکاری و کمک های بی دریغ سازمان بهزیستی، ابراز امیدواری نمودند که این همکاری های دوجانبه ادامه پیدا کند و همیشه برقرار باشد.

شایان ذکر است در این دیدارخانم شجاعی مسئول شیرخوارگاه، خانم مولایی مشاور مدیر کل بهزیستی در امور زنان، آقای طبایی مسئول حراست بهزیستی و آقای عسکریان مسئول روابط عمومی بهزیستی نیز حضور داشتند و در پایان لوح تبریک و هدایایی به اعضای هیات خلیفه گری اهدا شد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։