فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

شنبه, 15 دی 1397 10:34

امنیت مراسم سال نو میلادی را مدیون تلاش ناجا هستیم/رضایت ارامنه از پلیس، روزانه در حال افزایش است

اسقف سیپان کاشجیان  از تلاش های نیروی انتظامی برای برپایی مراسم سال نو میلادی در مکان های مختلف ارامنه نشین با امنیت کامل قدر دانی کرد.

«آلیک»- اسقف سیپان کاشجیان  از تلاش های نیروی انتظامی برای برپایی مراسم سال نو میلادی در مکان های مختلف ارامنه نشین با امنیت کامل قدر دانی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سیپان کاشجیان" در دیدار سردار " معصوم بیگی" فرمانده انتظامی استان اصفهان، اظهارداشت: خداوند را شاکر هستیم توانستیم سال 2019 را در زیر سایه او و بدون هیچ گونه مشکل خاصی شروع کنیم.

وی، امنیت مراسم سال نو میلادی در مکان های مختلف ارامنه نشین را مدیون تلاش های نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: با تلاش های این نیرو توانستیم سال گذشته را در امنیت کامل پشت سر گذاشته و سال جدید را آغاز کنیم که از این بابت از مسئولان و ماموران انتظامی استان اصفهان تقدیر می کنم.

کاشجیان، اضافه کرد: برای من خیلی اهمیت دارد، در مدتی که از طرف پیشوای بزرگ ارامنه جهان به عنوان پیشوای این منطقه منصوب شدم با اتفاق خاصی که موجب نگرانی ارامنه را فراهم کرده باشد روبه رو نشده ام.

اسقف سیپان کاشجیان با ارزشمند توصیف کردن حضور فرمانده انتظامی استان برای تبریک سال نو میلادی، خاطر نشان کرد: رضایت ارامنه اصفهان و ایران از نیروی انتظامی به صورت روزانه در حال افزایش است و این موضوع نتیجه خدمات شبانه روزی شما و همکارانتان است که به مردم ارائه می کنید.

کاشجیان، در پایان با آرزوی موفقیت برای ماموران پلیس، گفت: وظیفه خود می دانم که در مراسم مذهبی برای پیشرفت و توسعه کشور و موفقیت ماموران پلیس دعا کنم و سالی پر از سلامت و آرامش را برای مردم ایران آرزو نمایم.

خدمت پلیس برای همه اقشار جامعه یکسان است

سردار معصوم بیگی در این دیدار ضمن تبریک میلاد حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی، اظهار داشت: امروز بحمد الله در سراسر کشور و به ویژه در استان اصفهان پیروان همه ادیان در کنار هم به صورت صمیمی، برادرانه و دوستانه زندگی می کنند .

وی با بیان اینکه تاکید دین مبین اسلام بر برادری، وحدت، صفا و صمیمیت بین پیروان ادیان و مذاهب جهان است، اظهار داشت: معتقدم اگر همه با هم و در کنار هم باشیم می توانیم به پیشرفت و توسعه کشور کمک کنیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، امنیت کشور را در دنیا مثال زدنی توصیف و بیان کرد: امروز بحمد الله امنیت پایدار و خوبی در استان اصفهان وجود دارد که این امر نتیجه مردم با فرهنگ و ریشه دار این خطه است.

معصوم بیگی خاطر نشان کرد: همچنین بخشی از این امنیت نیز به دلیل تلاش نیروهای پلیس تامین شده که به صورت شبانه روز در خدمت مردم هستند و این خدمت برای همه اقشار جامعه اعم از مسلمان و دیگر ادیان الهی به صورت یکسان انجام می دهند.

 

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։