فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۹۸ هزار و ۶۴۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۲۷۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

علی ربیعی گفت: فعالیت اصناف پرریسک مانند مجموعه‌های ورزشی بزرگ در شهرهای کم خطر فعلا تعطیل است ولی مجموعه‌هایی که جمعیت کمی درآنها تردد دارد می توانند فعالیت خود را ‌آغاز کنند.

Published in سیاسی

موسوی گفت: اگر پرونده ایران به شورای امنیت برود و تحریم‌های تسلیحاتی تمدید شود، پاسخ ایران به این حرکت و اقدام، مقتضی و قاطع خواهد بود.

Published in سیاسی

عملیات ضدعفونی کردن اماکن عمومی ارامنه هم اکنون با همکاری شهرداری های مناطق مختلف و همچنین «موسسه نیک گامان جمشید» وابسته به سازمان هلال احمر در حال انجام میباشد.

Published in اجتماعی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که واحد پول ایران تومان قرار گیرد؛ هر تومان برابر ۱۰ هزار ریال جاری و معادل یک‌صد پارسه است.

Published in اقتصادی

میخائیل اولیانوف از راهکار آمریکا برای اعمال فشار در راستای تمدید تحریم تسلیحات ایران انتقاد کرد.

Published in سیاسی

با آغاز هفته‌ای جدید در اکثر نقاط جهان و کاهش محدودیت‌ها در بیشتر کشورها، براساس آمار رسمی تاکنون موارد قطعی ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در دنیا از سه میلیون و ۵۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.

Published in اجتماعی

علی ربیعی در توئیتی با اشاره به بررسی لایحه اصلاح چهار صفر از پول ملی در مجلس نوشت: حذف چهارصفر یک کار لازم برای ساده کردن روابط مالی است.

Published in سیاسی

پمپئو مدعی شد؛ «شواهد قابل توجهی» وجود دارد که حاکی است ویروس کرونا از آزمایشگاهی در چین آمده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։