فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: شنبه, 27 دی 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۶ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

علیرضا رئیسی تاکید کرد: هشدارها بسیار جدی است که اگر رعایت ها ضعیف شود متاسفانه موج چهارم می تواند اواخر بهمن و اوایل اسفند شکل بگیرد و هرموجی شکل بگیرد برابر  ۸ تا ۱۰ هزار فوت بیشتر است.

Published in اجتماعی

روحانی  با بیان ایتکه همه تلاش خود را انجام می‌دهیم که واکسیناسیون در ماه‌های باقی مانده از سال آغاز شود، گفت: واکسن تولید مشترک ایران و یک کشور خارجی با نام «پاستور» سال آینده عرضه خواهد شد.

Published in سیاسی

سردار باقری انتخاب اهداف ۱۸۰۰ کیلومتری در رزمایش پیامبر اعظم را معنادار عنوان کرد و گفت: هر چند قصد هیچ تهاجمی را نداریم اما چنانچه هر متخاصمی نیت سوئی نسبت به کشور ما داشته باشد، با تمام توان و در کمترین زمان مورد تهاجم قرار خواهد گرفت.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان گفت: کمپانی‌های داروسازی غربی به هیچ وجه به دنبال سلامت بشر نیستند بلکه سود و منافع مادی خود را دنبال می‌کنند.

Published in اجتماعی

آلکس آزار وزیر بهداشت و خدمات انسانی در دولت دونالد ترامپ از مقام خود استعفا کرد.

Published in سیاسی

ماریا زاخارووا ضمن رد ادعای مایک پمپئو مبنی بر ارتباط ایران با سازمان تروریستی القاعده، گفت: بر اساس شواهد موجود جمهوری اسلامی ایران خود قربانی تروریسم بوده و از پیشگامان مبارزه جدی با گروه های ترویستی است.

Published in سیاسی

احمد باقری پور به پاس احترام به آرتور سوکیاسیان مدال طلای خود را به خانواده آن شهید اهدا نمود.

Published in ورزشی

در میان اختلاف اعضا و جنگ قدرت در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، نزهت شمیم خان نماینده کشور فیجی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۶۷ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۶۴۰ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։