فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: سه شنبه, 16 دی 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: با فوت ۹۸ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۵ هزار و ۷۴۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری گفت: هیچ سرمایه گذاری که به طور قانونی در کشور فعالیت می‌کند، نباید احساس ناامنی اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کند.

Published in سیاسی

صبح امروز طی مراسمی و با حضور دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، خیابانی در منطقه شش تهران به نام شهید آندرانیک مسیحی مگردیچیان نامگذاری شد.

Published in اجتماعی

مجتبی موسویان از برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط وزارت خارجه و وزارت صمت، جهت سفر هیاتی بلندپایه متشکل از بخش دولتی و خصوصی به ریاست وزیر اقتصاد ارمنستان جهت پیشبرد اهداف تجاری و اقتصادی در اوایل ماه آینده به تهران خبر داد.

Published in اقتصادی

وزیر امور خارجه کره جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد که درباره شناور توقیف شده این کشور در حال مذاکره با مقامات ایران و سئول است.

Published in سیاسی

محققان ارتش روسیه اعلام کردند که سرنگونی بالگرد متعلق به این کشور بر فراز ارمنستان، برخلاف ارزیابی اولیه که علت آن «سهل‌انگاری» اعلام شده بود، یک اقدام به «قتل عمد» بوده است.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۶۱ میلیون و ۶۰ هزار و ۶۴۴ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

پنج کشور جدید روز گذشته به عنوان عضو غیردائم شورای امنیت سازمان ملل آغاز به کار کردند.

Published in سیاسی

عراقچی  با بیان اینکه بر اساس مصوبات مجلس غنی سازی ۲۰ درصدی انجام شده است، گفت: کاهش تعهدات ایران بر اساس برجام اتفاق افتاده و این مهم به معنای مرگ برجام نیست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։