فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 23 آذر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۵۸ نفر ثابت ماند.

Published in اجتماعی

اتحادیه اروپا به دنبال انسداد گذرگاه لاچین توسط شهروندان جمهوری آذربایجان از مقام‌های این کشور خواست تا امنیت تردد و آزادی را در سراسر این گذرگاه تضمین کند.

Published in سیاسی

در پی انسداد گذرگاه لاچین و قطع تنها راه ارتباطی ناگورنو قره باغ به دست شهروندان جمهوری آذربایجان و قطع گاز این منطقه، ساکنان این منطقه ارمنی‌نشین با کمبود بنزین، گازوئیل و گاز مایع مواجه شده و وادار به صرفه جویی در مصرف سوخت شده اند.

Published in سیاسی

لیونل مسی با بازی در دیدار با کرواسی به رکورد تعداد بازی لوتار ماتئوس در جام جهانی رسید و در صورت شرکت در بازی فینال می‌تواند رکورد بیشترین حضور در جام جهانی را بشکند و به نام خود ثبت کند.

Published in ورزشی

شهردار کی‌یف گزارش داد که چندین انفجار در مرکز پایتخت اوکراین روی داده و به دو ساختمان اداری آسیب رسیده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور اظهار داشت: افتخاری که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در آبرسانی و برق‌رسانی و گازرسانی به مردم انجام داد موجب شده تا مردم احساس کنند سپاه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن و در مواجهه با حوادث همواره گمنام و بی‌نشان کنار آنها بوده و در سازندگی نیز میدان‌دار است.

Published in سیاسی

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (۲۳ آذر ماه) در شرایط ناسالم است.

Published in اجتماعی

سفیر ارمنستان در ایران با بیان اینکه آذربایجان مرتباً درباره ایده به‌اصطلاح کریدور زنگزور سخن می‌گوید که هیچ سند امضاشده‌ای در این ارتباط بین طرفین وجود ندارد، گفت: طرف ارمنستانی بارها اعلام کرده که هیچ‌گونه مسیری در خاک خود به هیچ کشوری نخواهد داد.

Published in سیاسی

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه جمعی از نمایندگان در خصوص اقدام اتحادیه اروپا و قطع شبکه پرس‌تی‌وی را قرائت کرد.

Published in سیاسی

سازمان ملل تا ساعاتی دیگر شاهد اجرای نمایش ضدایرانی دیگر دولت بایدن است تا به رغم ادعای رویکرد دیپلماسی، به بهانه حمایت از زنان ایرانی، همسو با مخالفان ایران، رویه ای خطرناک را در این نهاد بین المللی که حتی برای حضور هیاتی از ایران نیز کارشکنی کرده است؛ پایه گذاری کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։