فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: جمعه, 25 آذر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۵۹ نفر ماند.

Published in اجتماعی

معاون استاندار تهران از «غیرحضوری» شدن مدارس در روز شنبه (۲۶ آذر ماه) در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و پردیس خبر داد.

Published in اجتماعی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۳۰ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۹۸۲ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزرات امور خارجه گفت: تصویب قطعنامه ضد ایرانی در مجمع عمومی سازمان ملل را که به روال چند سال گذشته به پیشنهاد کانادا و با حمایت کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی مطرح شد، منعکس کننده دورویی و نفاق بانیان آن و فاقد مشروعیت و اعتبار است. 

Published in سیاسی

قطعنامه ضدایرانی کانادا که هر سال به بهانه حقوق بشر ارائه می شود، شامگاه دیشب به وقت محلی در مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد اما تعداد آرای کشورهای مخالف و ممتنع به این قطعنامه بیش از موافقان این قطعنامه سیاسی بود.

Published in سیاسی

امیرسعید ایروانی سفیر و نمایند ه دائم ایران در سازمان ملل اظهار داشت: در جریان پایان دادن غیرقانونی به عضویت ایران در کمیسیون مقام زن سازمان ملل، آمریکا با دیکتاتوری یکجانبه، قلدرمآبی و ریاکاری، رویه های قانونی را نقض کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه چین ابراز امیدواری کرد که جمهوری آذربایجان و ارمنستان به اتفاق یکدیگر و از طریق گفت‌وگو، صلح و ثبات منطقه‌ای را حفظ کنند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز گذشته تاکید کرد، واشنگتن نمی‌تواند از زیر بار مسئولیت اقدامات تروریستی کی‌یف از جمله پرتاب‌های راکتی هدفمندش علیه اهداف روسی طفره برود.

Published in سیاسی

سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد، دبیرکل سازمان ملل از ارمنستان و آذربایجان خواست ضمن کاهش تنش‌ها، امنیت تحرک از کریدور لاچین را نیز تضمین کنند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։