فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 07 دی 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۷۷ نفر ماند.

Published in اجتماعی

یک کارشناس مسایل بین‌الملل درباره هرگونه احتمال بازگشت طرف‌ها به میز مذاکره برای احیای برجام گفت: اگر همین سیاستی که از اسفند ۱۴۰۰ دنبال کردیم هم‌چنان ادامه یابد به نتیجه نمی‌رسیم.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۳۵ میلیون و ۳۸۶ هزار و ۴۴۵ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

مدیرکل اداره هواشناسی استان تهران با ارائه گزارشی از دما و بارش تهران طی آذر ماه، گفت: طی سه ماه آینده دمای هوا یک درجه بیش از حد نرمال و متوسط بارش‌ها نیز در بهترین شرایط در حد نرمال پیش‌بینی می‌شود. 

Published in اجتماعی

رئیس‌جمهور به مدیران دستگاه‌های دولتی تأکید کرد در کنار ارائه گزارش‌های امیدبخش، درباره آن‌دسته از اقدامات که به دلایل مختلف به سرانجام نرسیده نیز به مردم گزارش دهند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان که به عمان سفر کرده است پیام مکتوب ابراهیم رئیسی را به پادشاه این کشور تحویل داد.

Published in سیاسی

وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی درباره آخرین تصمیمات برای تعیین دستمزد کارگران برای سال آینده، اعلام کرد که بناست در جلسه آتی شورای کار با تشکیل کمیسیونی تخصصی در این باره اتخاذ تصمیم شود.

Published in سیاسی

رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که با توجه به تمایل نشان داده شده از سوی آژانس هماهنگی ها برای سفر به ایران بعد از تعطیلات ژانویه انجام می شود.

Published in سیاسی

شرکات آمریکایی مایکروسافت توانایی بارگیری سیستم عامل ویندوز را برای روس ها بازگردانده است و کاربران می توانند دوباره ویندوز ۱۱، ۱۰، ۸.۱ را دانلود و نصب کنند.

Published in اجتماعی

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری رزمایش های مختلف در طول سال و استمرار تمرینات نظامی خبر داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։