فا

ارمنیان اصفهان و جنوب کشور

Items filtered by date: چهارشنبه, 10 اسفند 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۳ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۵۸ رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور، وزیر کشور را مأمور ریشه‌یابی و رسیدگی فوری به موضوع مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در برخی مدارس و اطلاع‌رسانی مستند و مستمر برای رفع نگرانی خانواده‌ها در این خصوص کرد.

«آلیک» - رئیس جمهور، وزیر کشور را مأمور ریشه‌یابی و رسیدگی فوری به موضوع مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در برخی مدارس و اطلاع‌رسانی مستند و مستمر برای رفع نگرانی خانواده‌ها در این خصوص کرد.

Published in اجتماعی

انریکه مورا مذاکره‌کننده ارشد اتحادیه اروپا در گفت‌وگو با فصلنامه آلمانی «سیاست بین‌المللی» گفت: ما می خواهیم تا برجام را همچنان روی میز نگه داریم. تمامی کانال ها را باز نگه داشته ایم ولی دشوار است. هنوز فکر می کنیم که برجام تنها راه رسیدگی به مشکل هسته ای ایران و تنها راه موجود برای ماست.

Published in سیاسی

سعید خرازی سفیر جمهوری اسلامی ایران در قرقیزستان با تاکید بر اهمیت بنادر و شبکه ریلی ایران برای آسیای مرکزی گفت: قرقیزستان و دیگر کشورهای این منطقه می توانند از طریق خلیج فارس، بندرعباس و چابهار و همچنین پیوستن به شبکه ریلی ایران به توسعه تجارت خود با جهان بپردازند.

چهارشنبه, 10 اسفند 1401 14:17

آقای گل سابق جام جهانی درگذشت

ژوست فونتن فرانسوی در ۸۹ سالگی درگذشت.

Published in ورزشی

بنابر جدیدترین آمار جهانی کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در دنیا تاکنون به ۶۷۹ میلیون و ۹۹۷ هزار و ۶۵۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

 سخنگوی وزارت امور خارجه از اخراج دو دیپلمات آلمانی از ایران به عنوان عنصر نامطلوب خبر داد.

Published in سیاسی

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی سیاست‌های ترامپ و بایدن را عامل پیشرفت سریع برنامه هسته‌ای ایران دانست.

Published in سیاسی

سفیر کشورمان در مسکو از سفر قریب الوقوع امیرعبداللهیان به روسیه خبر داد.

Published in سیاسی

رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به حل‌وفصل موضوعات مورد مناقشه در پرونده هسته‌ای گفت: مواردی که عدم انطباق سانتریفیوژها یا وجود ذره اعلام شده بود، حل و فصل و پرونده پس از کارشناسی‌ها بسته، نهایی و مشخص شد که انحراف خاصی وجود ندارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։