فا

فرهنگ و هنر

شنبه, 04 مهر 1394 11:35

10 نمایش منتخب از چهارقاره جهان معرفی شدند

دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از اجرای ۱۰ گروه نمایشی بین المللی در بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.

در بخش بین الملل جشنواره 10 نمایش از کشور های آلمان، فنلاند، استرالیا، ایتالیا، هندوستان، روسیه و قاره افریقا شرکت می کنند.

حضور هنرمندان سرشناس و پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان آلمان و ارمنستان در بخش بین الملل بیست و دومین جشنواره تئاتر کودک و نوجواندبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از اجرای ۱۰ گروه نمایشی بین المللی در بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.

در بخش بین الملل جشنواره 10 نمایش از کشور های آلمان، فنلاند، استرالیا، ایتالیا، هندوستان، روسیه و قاره افریقا شرکت می کنند.
شهرام کرمی دبیر جشنواره بیست و دوم، آثار منتخب بخش بین الملل جشنواره را به شرح زیر معرفی کرد:
نمایش «پیتر و گرگ» از کشور آلمان به کارگردانی «توامس هانسن»، نمایش «نجات مادر» از کشور فنلاند به کارگردانی «اونسو کاتو»، نمایش «چهل تکه» از آفریقا به کارگردانی «جوانا اونز»، نمایش «فرزند ابر» از استرالیا به کارگردانی «راشل آنریگز»، نمایش «قصه کودک و پنگوئن» به کارگردانی «میکله بلترامی» از ایتالیا، نمایش «کنسرو لوبیا» از کشور هندوستان به کارگردانی «آیشا را»، نمایش «دنیا گرد» از کشور آلمان به کارگردانی «سیلوی پروتاگون»، نمایش «ستاره چشمک زن خواب آلود» از کشور آلمان به کارگردانی «پیتر شاتمل»، نمایش «بشقاب» به کارگردانی «میلانا نومرنت» از ایتالیا و نمایش سنتی «پتروشکا» از روسیه به کارگردانی «الکساندر کرف» از جمله آثار بخش بین الملل است.
علاوه بر گروه های یاد شده بخش بین الملل جشنواره تئاتر کودک و نوجوان میزبان تعدادی از هنرمندان سرشناس و پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان آلمان، ارمنستان و دیگر کشورهای جهان خواهد بود.
بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از 9 تا 14 مهر ماه 1394 در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։