فا

فرهنگ و هنر

سه شنبه, 02 بهمن 1397 14:22

مراسم بزرگترین شب هالیوود بدون مجری برگزار می شود

مراسم اسکار سال 2019 برای اولین بار طی 30 سال گذشته در 24 فوریه (5 اسفند) بدون مجری برگزار می شود.

«آلیک» - مراسم اسکار سال 2019 برای اولین بار طی 30 سال گذشته در 24 فوریه (5 اسفند) بدون مجری برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، این وضعیت به دلیل انصراف کوین هارت کمدین آمریکایی از برعهده گرفتن مسئولیت اجرای اسکار و نبود جایگزینی مناسب برای وی، به وجود آمده است.

هرچند سازمان‌دهندگان اسکار هنوز خبر برگزاری مراسم بدون مجری را تائید نکرده اند، شواهد حاکی است که نود و یکمین مراسم اسکار قرار است 24 فوریه (5 اسفند) بدون مجری برگزار شود.

چنانچه اوضاع به همین منوال پیش رود، این اولین مراسم اسکار است که از سال 1989 از داشتن مجری بی بهره است. با اینکه سازمان‌دهندگان برگزاری مراسم اسکار در‌صدد حل این مشکل هستند، برخی این مساله را به فال نیک گرفته اند و از آن استقبال کرده اند.

تیم گری سردبیر مجله ورایتی گفت: این طرح از سال 1953 اجرا شده و تغییراتی مورد نیاز است؛ از اینرو، شخصا تصور می کنم که برگزاری مراسم بدون مجری، ایده خوبی است.

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که مسئولان آکادمی اسکار به درخواست این خبرگزاری برای اظهارنظر در مورد وضعیت موجود، پاسخی ندادند.

با این حال، برخی گزارش ها حاکی است که سازمان‌دهندگان اسکار قصد دارند مسئولیت معرفی فیلم های مختلف و اهدای جوایز را به شخصیت های معروفی چون هنرپیشگان واگذار کنند.

سردبیر ورایتی چالش اصلی را ایجاد سرگرمی در مراسم برای شرکت کنندگان و تماشاگران تلویزیونی آن دانست و گفت که فقدان مجری، باعث ابتکارعمل در این مراسم می شود.

به نظر می رسد اسکار با قدمتی 91 ساله، اقبال خود را از دست داده است، به طوری که تعداد افرادی که این مراسم را در سال 2018 از طریق تلویزیون در آمریکا تماشا کردند، به پایینترین سطح خود (26 میلیون و 500 هزار نفر) رسید؛ امری که آکادمی را برآن داشت به کوتاه کردن زمان برگزاری این مراسم و اعطای برخی جوایز در جریان نمایش آگهی های بازرگانی، وعده دهد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։