فا

فرهنگ و هنر

پنج شنبه, 02 بهمن 1393 09:45

پرواز نارینه گریگوریان برفراز تهران

ارمنستان در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر با نمایش "پرواز بر فراز شهر" با هنرمندی نارینه گریگوریان، بازیگر تئاتر حضور خواهد داشت.
گروه فوق که دیشب به تهران رسید امروز با خبرنگاران و تحریریه روزنامه آلیک دیداری صمیمی داشت.
نارینه گریگوریان چهره ای شناخته شده در زمینه هنرهای نمایشی و سینمای ارمنستان است.

پرواز بر فراز شهر از کشور ارمنستان در جشنواره تئاتر فجر


آلیک، سرویس فرهنگ و هنر- ارمنستان در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر با نمایش "پرواز بر فراز شهر" با هنرمندی نارینه گریگوریان، بازیگر تئاتر حضور خواهد داشت.
گروه فوق که دیشب به تهران رسید امروز با خبرنگاران و تحریریه روزنامه آلیک دیداری صمیمی داشت.
نارینه گریگوریان چهره ای شناخته شده در زمینه هنرهای نمایشی و سینمای ارمنستان است. در سال 2005 میلادی وی موفق به کسب جایزه ویژه "پدیده جوان سال" شد. از اجراهای موفق وی میتوان "شکار چشم" (2005 ایروان)، "تبریک برای روزی از هفته" (در تئاتر استانیسلاوسکی)، "توپ لاجوردی" (تئاتر عروسکی ایروان و شرکت در جشنواره حوزه بالتیک سن پتربورگ).
نمایش "پرواز بر فراز شهر" در جشنواره "ماسک طلائی" روسیه به عنوان یکی از ماسک های حاضر پذیرفته و اجرا رفت. این نمایش در سال 2012 موفق به دریافت جایزه سوم جشنواره مولداوی شده و در همان سال در جشنواره های کاستاریکا و کاردیف شرکت داده شد نائل به دریافت دیپلم افتخار گشت.
از دیگر نمایش های این هنرمند می توان به "من فقط می خواستم زنگ بزنم" (تئاتر پانتومیم ایروان)، "لیو بوف" و "بیرون از کادر" (تئاتر هامازگائین، سال 2014) اشاره نمود.
از جوائز کسب شده توسط نارینه گریگوریان می توان به جایزه "وایسلوف" و "لو دوبلین" فستیوال بین الملل چخوف روسیه، جایزه "تنظیم خلاقانه" فستیوال بوستون 2008 آمریکا، جایزه گراتوسکی 2009 ورشو، جایزه رادوژ فستیوال سن پطربورگ برای بازیگر نقش دوم فیلم، و جایزه ویژه فستیوال "مونودراما" آلمان در سال 2014 اشاره نمود.

خاطر نشان می کند نمایش "پرواز بر فراز شهر" در بخش بین الملل سی و سومین جشنواره تئاتر فجر، طی روزهای شنبه ویکشنبه 4 و 5 بهمن 93، طی دو نوبت، راس ساعت 18 و 20 در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا خواهد رفت.
علاقمندان برای دیدن این نمایش می توانند از طریق سایت "ایران کنسرت" (iranconcert.com) برای تهیه بلیط اقدام نمایند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։