فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 22 دی 1398 - آلیک آنلاین

رییس جمهوری از امیر قطر در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به صورت رسمی استقبال کرد.

Published in سیاسی

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه ۱۸۶ نماینده در همدردی با خانواده داغدار حادثه هواپیمای اوکراین و اعلام حمایت از نیروهای نظامی و سپاه را قرائت کرد.

Published in سیاسی

دکتر خانلری گفت: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شهادت پرافتخار خود نیز برکت تحکیم و تعمیق انسجام ملی را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورد.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی از ارائه توضیحات فرمانده کل سپاه پاسداران درباره سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد.

Published in سیاسی

ظریف که به نمایندگی از دولت و ملت ایران برای شرکت در مراسم گرامیداشت سلطان فقید عمان به مسقط سفر کرده است، دقایقی پیش با سلطان هیثم بن طارق پادشاه جدید عمان دیدار کرد.

Published in سیاسی

وزیر دفاع انگلیس معتقد است که به رغم خروج آمریکا از برجام و گام‌های اخیر ایران برای کاهش تعهداتش، این توافق همچنان زنده است.

Published in سیاسی

جوزپ بورل با بیان اینکه نامه‌ای از وزیر امور خارجه ایران درخصوص سقوط هواپیمای اوکراینی دریافت کرده، گفت که شفاف‌سازی ایران در این باره اهمیت دارد.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه درباره موضوع بازداشت چند ساعته سفیر انگلیس در تجمع شب گذشته مردم تهران اعلام کرد: در انتظار گزارش نیروی انتظامی و اطلاع از جزییات امر هستیم.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه دقایقی پیش برای شرکت در مراسم بزرگداشت سلطان فقید عمان و دیدار با سلطان جدید عالیجناب هیثم بن طارق وارد مسقط شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։