فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 23 دی 1398 - آلیک آنلاین

شمخانی با بیان اینکه تا نیروهای تروریستی آمریکا در منطقه غرب آسیا حضور داشته باشند این منطقه به ثبات، آرامش و امنیت پایدار دست نخواهد یافت، تاکید کرد: بدون شک در سایه وحدت ملت‌ها و دولت‌های منطقه خروج شرارت‌آمیز آمریکا تحقق می‌یابد.

Published in سیاسی

ربیعی گفت: اظهار نظر همه کسانی که در آن روزها و در اوج جنگ روانی آمریکا علیه ملت ایران، مبتنی بر عرق ملی و با استناد به اطلاعات موجود در همان لحظه بود و همه موضع گیری‌ها ریشه در بی اطلاعی و یا بهتر بگویم بی‌اطلاع گذاشتن آنها داشت.

Published in سیاسی

اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز در نشست مشترک هیات‌های عالیرتبه ایران و سوریه اظهار داشت: دخالت‌های بیجای کشورهای غربی به‌ویژه آمریکا باعث ناامنی و بی ثباتی در منطقه شده است و آمریکا با تشکیل گروه‌های تروریستی نظیر داعش جنایات بزرگی را در سطح منطقه و به خصوص در کشورهای عراق و سوریه انجام داده است.

Published in سیاسی

رییس مجلس نمایندگان آمریکا امروز به دنبال پیگیری روند طرح استیضاح ترامپ و ارایه آن به مجلس سنا گفت: ترامپ سال آینده رییس جمهوری جدید آمریکا نخواهد بود.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به توییت فارس ترامپ نوشت: دست‌ها و زبان‌هایی که به تهدید آلوده است، حق ندارند کهن ‌زبان فارسی را بیالایند.

Published in سیاسی

رهبران کشورهای انگلیس، فرانسه و آلمان روز گذشته در بیانیه مشترکی از ایران خواستند که به توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ با قدرت‌های جهانی بازگردد.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهوری روسیه به همتای سوری‌ خود پیشنهاد داده تا دونالد ترامپ را برای سفر به دمشق دعوت کند.

Published in سیاسی

وزیر دفاع آمریکا گفت، اطلاعاتی وجود ندارد که ادعای دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور را مبنی بر قصد ایران برای حمله به چهار سفارتخانه آمریکا تایید کند.

Published in سیاسی

مراسم استقبال رسمی معاون اول رییس جمهوری از نخست وزیر سوریه دقایقی پیش در مجموعه سعدآباد برگزار شد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه جمهوری اسلامی پاکستان با اشاره به شرایط حساس منطقه گفت: در شرایط کنونی همه باید برای صلح و ثبات در منطقه تلاش کنیم و همه باید برای کاهش تنش در منطقه با یکدیگر همکاری کنیم.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։