فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: پنج شنبه, 26 دی 1398 - آلیک آنلاین

مشعل این دوره از بازی ها بدست آرگین تارینیان، قهرمان تنیس نوجوانان آسیا روشن شد.

رییس جمهوری با بیان این که آمریکایی ها برنامه‌ریزی غلط و اشتباهی را علیه ایران در پیش گرفته اند، گفت: ملت ایران در برابر توطئه‌ها و تحریم‌های آمریکا مستحکم تر و قوی‌تر شده است.

Published in سیاسی

ژرژیک آبرامیان گفت: به این موضوع اعتقاد راسخ دارم که با فشار حداکثری هیچ دشمنی نتوانسته در طول تاریخ، ایران و ایرانی را شکست دهد و آمریکا هم نمی‌تواند چنین کاری کند.

Published in سیاسی

شبکه خبری سی ان ان گزارش داد: دولت دونالد ترامپ در تصمیمی ناگهانی چهار جلسه گزارش دهی به کنگره پشت درهای بسته را درباره ایران لغو کرده است.

Published in سیاسی

نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور سیاست خارجی صبح امروز در دهلی نو با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه آلبانی دلیل اخراج دیپلمات‌های ایرانی را فعالیت‌های غیرمرتبط نسبت به جایگاه دیپلماتیک معرفی کرده است.

Published in سیاسی

رییس جمهوری روسیه درپی استعفای کابینه دمیتری مدودوف، نامزد مقام نخست وزیری را به دوما معرفی کرد.

Published in سیاسی

حامد مظاهریان با اشاره به قابلیت تبدیل آرامستان ارامنه به مجتمع فرهنگی-گردشگری گفت: لایحه ساماندهی، حفاظت و احیای آرامستان‌های قدیمی دولاب هم اکنون در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر تهران در حال بررسی است و باید در بودجه سال ۹۹ نیز لحاظ شود.

Published in اجتماعی

سید عباس عراقچی در دیدار سفیر کرواسی در تهران که کشورش ریاست دوره‌ای اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، توسل سه کشور اروپایی به سازوکار حل و فصل اختلافات در بند ۳۶ برجام را یک تصمیم غلط در زمانی اشتباه خواند.

Published in سیاسی

حمید بعیدی نژاد طرح بوریس جانسون برای جایگزین کردن برجام با توافق ترامپ را رد و تصریح کرد: مادامی که برجام هست، دلیلی برای توافق جدید وجود ندارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։