فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 29 دی 1398 - آلیک آنلاین

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز درباره همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی و ادامه روابط با سه کشور اروپایی بیانیه دادند.

Published in سیاسی

عادل الغیث طی گفت وگو با خبرگزاری رویترز با تایید ادامه پرواز شرکت های هواپیمایی کشورهای حوزه خلیج فارس بر آسمان ایران، تاکید کرد که حریم هوایی ایران برای تمام ناوگان‌های هوایی در این منطقه مهم است.

Published in سیاسی

همتی گفت: این بانک از این پس، تمرکز خود را بر کنترل تورم خواهد داشت؛ استفاده از ابزارهای عملیات بازار باز و تغییر سیاست‌گذاری پولی بر کنترل تورم، سرلوحه برنامه‌های بانک مرکزی خواهد بود.

Published in اقتصادی

«از مشکلات‌تان- از وضع نامناسب راه‌ها و آب آشامیدنی گرفته تا فقر و محرومیت- آگاهم و به احترام شما مردم صبور و رنج‌کشیده تمام‌قد می‌ایستم. در کنارتان ایستاده‌ام، نه فقط برای عبور از بحران سیل، که ان‌شاءالله تا زمان رفع همه مشکلات و آبادانی کامل این دیار.»

Published in سیاسی

پلیس راهور تهران بزرگ از همه شهروندان خواست به علت بارش سنگین برف و لغزندگی خیابان‌ها حتی الامکان از تردد با خودروی شخصی خودداری کنند.

Published in اجتماعی

دکتر علی لاریجانی با اشاره با اقدامات سه کشور اروپایی در رابطه با توافق هسته ای، گفت: ایران در صورت رفتار غیرعادلانه اروپا در مسئله هسته ای، تصمیم جدی در همکاری با آژانس خواهد گرفت.

Published in سیاسی

سرگئی ریابکوف با دو رو خواندن مقامات لندن در خصوص توافق هسته ای با ایران موسوم به برجام اعلام کرد: انگلیس مدعی است که به دنبال حفظ برجام است اما در عمل سیاست واشنگتن را دنبال می‌کند.

Published in سیاسی

رئیس جمهوری روسیه پیشنهاد حکومت مادام العمر خود بر روسیه را رد کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتی به اقدام توهین آمیز رییس جمهوری فرانسه پاسخ داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։