فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: شنبه, 14 دی 1398 - آلیک آنلاین

آرشاویر قارامیان در خصوص ترور سردار سلیمانی نوشت: ترور سردار سلیمانی می تواند ثبات منطقه را دچار دگرگونی و تنش ها را افزایش و مبارزه با تروریسم و گروه های جهادی را دچار اختلال نماید.

Published in سیاسی

دور نخست‌ گفت‌وگوهای وزرای امور خارجه ایران و قطر در تهران برگزار شد و دور دوم این گفت‌وگوها به صورت خصوصی در حال برگزاری است.

Published in سیاسی

جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد در این جلسه از اعلام موضع معنادار و وحدت‌آفرین اقشار مختلف مردم در محکوم کردن جنایت دولت آمریکا قدردانی شد.

Published in سیاسی
شنبه, 14 دی 1398 11:46

پیام تسلیت

ضمن عرض تسلیت، اقدام جنایتکارانه علیه سردار قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان را شدیداً محکوم می نماییم.

نمایندگان اقلیت های دینی مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفتند و ضمن محکوم کردن این جنایت ناجوانمردانه تاکید کردند که این اقدام بدون پاسخ نخواهد ماند.

Published in سیاسی

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت وگوی تلفنی با دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که همه عواقب شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی متوجه رژیم تروریستی ایالات متحده آمریکاست.

Published in سیاسی

رییس جمهوری گفت: جای خالی سردار سلیمانی به راحتی پر نمی‌شود چراکه او نه تنها یک فرمانده جنگی و طراح عملیات‌های بزرگ بود بلکه یک سیاستمدار و استراتژیست بی‌نظیر و با استعدادی بود.

Published in سیاسی

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و همراهان وی را یک اقدام تروریستی جنایتکارانه دانست که موجب مسئولیت بین‌المللی دولت آمریکا است.

Published in سیاسی

ظریف با بیان اینکه آمریکا در به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی گرفتار مشورت‌های غلطی شد که از سوی برخی سران مرتجع منطقه به آنها داده شد، تاکید کرد که آمریکایی‌ها در این جنایت مرتکب یک خطای محاسباتی شدند.

Published in سیاسی

روابط عمومی کل سپاه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که پیکر سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی روز دوشنبه در تهران تشییع می‌شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։