فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 15 دی 1398 - آلیک آنلاین

دولت جمهوری اسلامی طی بیانیه‌ای گام پنجم و نهایی کاهش تعهدات ایران در برجام را اعلام کرد. جمهوری اسلامی ایران دیگر با هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی (شامل ظرفیت غنی سازی، درصد غنی سازی، میزان مواد غنی شده، و تحقیق و توسعه) مواجه نیست.

Published in سیاسی

اعضای شورای شهر تهران به دو فوریت تغییر نام بزرگراه رسالت به شهید سردار قاسم سلیمانی رای مثبت دادند.

Published in اجتماعی

رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اقدام وحشیانه رئیس جمهور آمریکا یک عملیات تروریستی جنگی محسوب می‌شود که در دل آن نهایت بی‌حرمتی به ملت عراق نهفته است.

Published in سیاسی

نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا گزارش دولت دونالد ترامپ درباره به شهادت رساندن سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی را مبهم دانست.

Published in سیاسی

وزیر خارجه آلمان به دنبال گفت‌ وگوی مستقیم با ایران برای کاهش تنش‌ها در خاورمیانه است.

Published in سیاسی

دونالد ترامپ در رشته توییتی به رجزخوانی علیه کشورمان پرداخت و گفت ۵۲ سایت را در ایران در نظر دارد که در صورت اقدام ایران علیه آمریکا، به آنها حمله خواهد کرد.

Published in سیاسی

جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماسی تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران بر لزوم کاهش تنش در منطقه و حفظ برجام تأکید کرد.

Published in سیاسی

نیکول پاشینیان در صفحه رسمی خود در فیس‌بوک، به انتشار خبر جعلی تبریک نخست وزیر ارمنستان به رئیس جمهور آمریکا به مناسبت اقدام تروریستی این کشور در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، واکنش نشان داد.

Published in سیاسی

خبرگزاری رسمی جمهوری ارمنستان، آرمن پرس، ادعای منتشره به نقل از یک حساب جعلی در فیسبوک، مبنی بر حمایت نخست وزیر ارمنستان از اقدام تروریستی ایالات متحده در ترور سردار سلیمانی را تکذیب کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։