فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: سه شنبه, 17 دی 1398 - آلیک آنلاین

مسئول کمیته تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اعلام کرد: مراسم تدفین سردار سلیمانی و همرزم شهیدش به دلیل ازدحام جمعیت به زمان دیگری موکول شد.

Published in سیاسی

بر اثر ازدحام و فشار جمعیت، تعدادی از تشییع کنندگان مراسم سردار سلیمانی مصدوم شدند و شماری نیز جان باختند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد که وزیر امور خارجه آمریکا به دبیر کل سازمان ملل گفته است که برای ظریف ویزا صادر نمی‌کنند.

Published in سیاسی

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: تا زمانی که نیروهای خارجی فرامنطقه‌ای، در منطقه حضور داشته باشند امکان ایجاد صلح و ثبات پایدار در منطقه وجود نخواهد داشت.

Published in سیاسی

یکی از مقامات کاخ سفید تاکید کرد، رئیس جمهور آمریکا نسبت به انتشار نامه مربوط به آمادگی ارتش آمریکا برای خروج از عراق بسیار نگران است.

Published in سیاسی

بدرقه سردار حاج قاسم سلیمانی به سمت گلزار شهدای کرمان با فریاد حاج قاسم ای علمدار برو خدانگهدار در میان انبوه عزاداران و دوستداران از دقایقی قبل آغاز شده است.

Published in سیاسی

با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، کلیه اعضای پنتاگون و شرکت‌ها و موسسات وابسته و عاملان و فرماندهان و آمران شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تروریستی اعلام شد.

Published in سیاسی

پس از افزایش تنش‌ها ناشی از اقدام تروریستی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، برخی رسانه‌های غربی از افزایش تدابیر امنیتی در کاخ سفید گزارش می‌دهند.

Published in سیاسی

شورای خلیفه گری ارامنه آذربایجان‌ در بیانیه‌ای، جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی و جمعی از همرزمان آن شهید والامقام را محکوم کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։