فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 24 فروردين 1399 - آلیک آنلاین

کیانوش جهانپور اعلام کرد: تاکنون ۷۱هزار و ۶۸۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۴۴۷۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

پنج نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور خاورمیانه در بیانیه‌ای مشترک خواستار توقف درگیری‌ها در این مناطق برای تلاش مضاعف برای مبارزه با کرونا شدند.

Published in سیاسی

رییس جمهوری گفت: امروز تردد بین شهرستان‌ها در استان‌ها به طور کامل آزاد است و تردد بین استان‌ها هم از روز اول اردیبهشت آزاد می‌شود.

Published in سیاسی

احمد جنیدی اعلام کرد که اصناف و صنایع تا ساعت ۲۴ روز ۲۸ فروردین فرصت دارند تا برای اجرای گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی در سامانه ثبت‌نام کنند.

Published in اجتماعی

سناتورهای ایالت نیوجرسی آمریکا از نحوه مدیریت وزارت بهداشت و خدمات انسانی کشورشان به ایالت‌هایی که به شدت درگیر شیوع کرونا هستند، اعتراض کرده و این وزارتخانه را متهم به پرداخت ناعادلانه کمک‌های بلاعوض دولتی به ایالت‌های درگیر کرونا کردند.

Published in سیاسی

دریادار سیاری با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: نیازمندی های دفاعی خود را تولید کرده ایم و در تامین نیازمندی های دفاعی در منطقه دست نیاز به سوی دیگران دراز نمی کنیم.

Published in سیاسی

محمود جعفری گفت: نیروگاه اتمی بوشهر بر اساس برنامه‌ریزی فعالیت سالانه به‌منظور تعویض سوخت، انجام بازرسی و تعمیرات دوره‌ای به‌طور موقت متوقف می‌شود.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։