فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

عراقچی در تماس تلفنی با هاترم، بر ضرورت برخورد جامعه جهانی با تحریم‌های غیرقانونی و ضدانسانی آمریکا علیه مردم ایران تاکید کرد.

Published in سیاسی

وزیران خارجه ایران، روسیه و ترکیه بر لزوم تداوم رایزنی‌ها و هماهنگی در عالی‌ترین سطح بین سه کشور ضامن روند آستانه به عنوان مهمترین و موثرترین روند حل و فصل بحران سوریه تاکید کردند.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی با یادآوری "طرح ابتکار صلح هرمز"، حضور ارتش آمریکا در منطقه را ریشه اصلی مشکلات دانست و گفت خروج این نیروها، خواست مشترک مردم منطقه است.

Published in سیاسی

رییس جمهوری گفت: کاملا آماده‌ایم در راستای ابتکار صلح هرمز و هر ابتکار دیگری که مدیریت بحران منطقه را در اختیار کشورهای منطقه قرار دهد، اقدام کنیم.

Published in سیاسی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۸۵ هزار و ۹۹۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۳۹۱ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری با تشکر از همه دستگاه‌ها و بخش خصوصی گفت: در روزهای سخت کرونا همه پای کار بودند از همان در روزهای پایانی اسفند و اول فروردین که روزهای اوج بیماری بود همه پای کار آمدند، و مشغول فعالیت شدند که اگر این طور نبود بازار از نیازهای بهداشتی و مایحتاج تامین نبود و بازار اشباع نبود.

Published in سیاسی

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه با پرتاب ماهواره نور سپاه امروز فضایی شد،گفت: تحقق این مهم بیانگر این است که ما در هر عرصه ای ورود کنیم با تکیه بر خداوند متعال و استعدادهای درونی خود می توانیم موفقیت های چشمگیر و جهان پسندی داشته باشیم.

Published in سیاسی

حسین ذوالفقاری با تاکید بر اهمیت معیشت و سلامت مردم گفت: محدودیت ورود به پارک‌ها،‌ بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها با رعایت پروتکل بهداشتی از امروز برداشته می‌شود.

Published in اجتماعی

هایکو ماس موضع کشورش را درباره دریافت وام اضطراری ایران از صندوق بین‌المللی پول بیان کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։