فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: جمعه, 05 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

ظریف در توییتی ادعاهای کشورهای خارجی مبنی بر اینکه پرتاب ماهواره نور مغایر با قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل بوده است را رد کرد.

Published in سیاسی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۸۸ هزار و ۱۹۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۵۷۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

نمکی گفت: سازمان جهانی بهداشت از دیرباز، ایران را به عنوان کشوری موفق در عرصه های بهداشتی می‌شناسد و می‌داند که کشور ما، تجاربی مانند ریشه کنی فلج اطفال، سرخک، کنترل مالاریا، کزاز و بسیاری از بیماری های واگیر را دارد.

Published in سیاسی

موسوی به مناسبت روز جهانی کتاب به مقامات آمریکایی توصیه کرد که کتاب بخوانند.

Published in سیاسی

موسوی با تاکید براینکه توسعه علم و فناوری بویژه در عرصه هوا - فضا حق قانونی ملت ایران است، گفت: پرتاب موفق و غرورانگیز ماهواره نور با اهداف صلح آمیز و در راستای سیاست دفاعی ایران است.

Published in سیاسی

کاظم جلالی اعلام کرد: عزم ایران برای دست یافتن به قله‌های دانش و فناوری روز جهانی جدی است و در این راه منتظر هیچ کشوری نمی‌مانیم.

Published in سیاسی

لئونید اسلوتسکی همراه با مجلس سنا و دولت این کشور در واکنش به ادعای آمریکا مبنی بر نقض قطعنامه شورای امنیت از سوی ایران اعلام کرد: اقدام تهران در پرتاب ماهواره نظامی نور ۱ به فضا، به هیچ وجه نقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل به حساب نمی‌آید.

Published in سیاسی

سناتور کریس مورفی در واکنش به پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران گفت: سیاست‌های ترامپ موجب قوی‌تر شدن ایران و ضعیف‌تر شدن آمریکا شده است.

Published in سیاسی

موسوی از احضار سفیر سوییس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا به وزارت امور خارجه خبر داد و گفت: این احضار به دلیل اقدامات ایذایی و تحریک‌آمیز نیروهای آمریکایی در خلیج فارس است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։