فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

جک استراو ، تلاش کاخ سفید برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در سازمان ملل متحد را اقدامی «شرورانه» خواند که در نهایت نتیجه نخواهد داد.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی تکاپوی رژیم آمریکا برای تمدید محدودیت تسلیحاتی ایران را خلاف قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت دانست و گفت: این ادعا که هنوز در برجام حضور دارند یک طنز بی‌سابقه تاریخی و ناپذیرفتنی است.

Published in سیاسی

سید مناف هاشمی از احتمال اجرای طرح ترافیکی با روش جدید و همچنین اجباری شدن ماسک برای مسافران مترو و اتوبوس از هفته آینده خبر داد.

Published in اجتماعی

روحانی و عمران خان امروز در یک گفت و گوی تلفنی خواستار توسعه و تعمیق روابط و مناسبات دو کشور شده و بر ضرورت اشتراک و انتقال تجربیات، دانش و تکنولوزی یکدیگر برای مقابله و مهار ویروس کرونا تاکید کردند.

Published in سیاسی

کیانوش جهانپور اعلام کرد: تاکنون ۹۳ هزار و ۶۵۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۵۹۵۷ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سید عباس موسوی روز ملی خلیج فارس را گرامی داشت و تاکید کرد: این خلیج، تا ابد فارسی و دریای صلح و دوستی با همسایگانش باقی خواهد ماند.

Published in سیاسی

میشل دهوگ گفت: همه باید واقع‌بین باشند چراکه شرایط کنونی دنیا برای شروع مسابقات فوتبال مهیا نیست.

Published in ورزشی

رییس جمهوری با بیان این که خلیج فارس یکی از مراکز بزرگ انرژی جهان در گذشته بوده و هست، خاطرنشان کرد: خلیج فارس منطقه بسیار مهم و حساسی است، این روز را به ملت ایران تبریک می گویم.

Published in سیاسی

شورای امنیت قصد دارد قطعنامه‌ای را برای برقراری آتش‌بس انسانی ۹۰ روزه در تمامی درگیری‌های جهان به تصویب برساند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։